عیب یابی ماکروسافت سرفیس | عیب یابی و مشکل surface

  • نویسنده : عیب یابی و مشکل سرفیس
  • یک شنبه 25 فروردین 1398
  • 0 کامنت

عیب یابی و مشکل سرفیس پرو


تعویض مشکلات و عیب یابی سرفیس

دستگاه سرفیس روشن نمی شود

Microsoft Surface Pro روشن نخواهد شد
شما نمی توانید Surface Pro خود را روشن کنید.

منبع تغذیه شکسته
اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات مسطح و امن هستند. برای آزمایش اینکه آیا منبع تغذیه در حال کار است، هر دستگاه USB (مانند تلفن همراه) را به پورت USB منبع تغذیه وصل کنید. اگر دستگاه USB هیچ قدرت دریافت نمی کند، منبع تغذیه کار نمی کند. شما یک منبع برق جدید نیاز دارید. منبع تغذیه جدید ممکن است در وب سایت Microsoft در فروشگاه مایکروسافت خریداری شود.

باتری تخلیه شده / بد
دمای عملیاتی سطح طراحی شده است تا بین 32 تا 95 درجه فارنهایت (یا 0 تا 35 درجه سانتیگراد) کار کند. باتری های لیتیوم یون به درجه حرارت بالا حساس هستند، بنابراین Surface خود را از خورشید حفظ کنید و آن را در یک ماشین داغ نگذارید. اگر بعد از اینکه از آداپتور برق قطع شد، Surface بعد از اینکه شارژ یا خاموش نشد، بسته باطری ممکن است نیاز به جایگزینی داشته باشد. یک بسته باتری جدید ممکن است برای جایگزینی آن خریداری شود اما بسیار گران است. راهنمای تعمیر باطری به شما نشان می دهد که چگونه بسته باطری را خارج کنید و مجددا نصب کنید.

پورت شارژ ناقص
پورت شارژ در طول زمان شارژ مغناطیسی خود را از دست می دهد. این آداپتور را به طور مناسب به Surface pro متصل نمی کند. پورت شارژ می تواند از مایکروسافت خریداری شود.

مادربرد نادرست
اگر گام های قبلی مسئله را حل نکرد، مادربورد دستگاه به درستی کار نمی کند. در حال حاضر مادربرد به طور جداگانه به فروش نمی رسد.

صفحه لمسی بدون پاسخ
صفحه به لمس پاسخ نمی دهد

صفحه نمایش خرد شده
اگر صفحه لمسی خراب شده، خراشیده شده یا آسیب دیده باشد، ممکن است دقت صفحه لمسی را تحت تاثیر قرار دهد. صفحه هایی که مقدار زیادی از آسیب، ترک ها یا قطعه های از دست رفته را داشته باشند باید جایگزین شوند. اگر یک جایگزین مورد نیاز است، می توانید یک صفحه جدید در مایکروسافت یا سایر خرده فروشان مجاز خریداری کنید.

سنسورها نمیتوانند انگشتان را ردیابی کنند
اگر تبلت به لمس کاربر پاسخ نداده باشد، اما به نظر می رسد که به طور معمول به طور معمول عمل می کند، ممکن است مشکل ایجاد شده از خاک یا باقی مانده روی صفحه باشد و صفحه نمایش باید تمیز شود. اول دستگاه خود را خاموش کنید این باعث می شود که صفحه نمایش تیره تر شود، بنابراین خاک را راحت تر ببینید. با استفاده از یک پارچه میکروفیبر، صفحه را پاک کنید تا این خاک و بقایای ناخواسته را حذف کنید. اگر نمیتوانید پارچه را با پارچه خشک پاک کنید، می توانید مقدار کمی آب را به پارچه بچسبانید و دوباره سعی کنید. اجتناب از استفاده از آب به طور مستقیم به صفحه نمایش، به عنوان این می تواند دستگاه شما آسیب برساند. نگه داشتن دست های پاک و صفحه نمایش، هر مانعی بین سنسورها و انگشتان شما را به کار می اندازد تا دستگاه بتواند به درستی عمل کند.

بلندگوها کار نمی کنند
صدایی از دستگاه خارج نمی شود

اگر سخنرانان شما کار نمی کنند، برخی از این موارد را امتحان کنید تا ببینید که مشکلی ممکن است چیست:

- اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز در راه سوراخ سخنران در Surface Pro نیست.

- برای هر گونه لوازم جانبی صوتی که به سطح متصل شده باشد که ممکن است به درستی متصل نباشد، بررسی شود.

- نصب آخرین نسخه Surface ممکن است مشکل با صدا را حل کند.

- سطح خود را دوباره تنظیم کنید

- تنظیمات صوتی پیش فرض خود را بررسی کنید

- برای رفع مشکل خود رفع اشکال کنید.

اگر هر یک از این مراحل مسئله را برطرف نکرد، می توانید از جایگزین Speaker Change Guide برای جایگزینی بلندگو استفاده کنید.

دوربین شکسته
دوربین کار نمی کند

دوربین ممکن است حتی اگر آسیب فیزیکی نداشته باشد عمل کند. در این وضعیت، دانلود درایور دوربین از وب سایت مایکروسافت و نصب آن ممکن است عملکرد دوربین را بازیابی کند.

اگر دوباره نصب راننده دوربین مسئله را حل نمی کند و یا دوربین آسیب دیده است، دوربین باید جایگزین شود. شما می توانید از راهنمای جایگزینی دوربین برای جایگزینی دوربین Microsoft Surface Pro خود استفاده کنید.

شکسته شدن پایه
ضربه ایستاده باز نمی شود و یا بسته به درستی.

اگر کتک زدن شکسته یا آسیب دیده باشد، باید جایگزین شود. اگر لگد باز نشود یا به طور صحیح بسته نشود، لولا ها می توانند آسیب دیده یا گیر داشته باشند. برای راهنمایی در مورد چگونگی جایگزینی ضربه پایه می توانید در صفحه راهنمای جابجایی ضربه ایستگاهی ببینید.

4 نظر
 اضافه کردن نظر
شارژ پورت را می توان از MS خرید ... LOL.

هیچ قطعات یدکی برای Surface وجود ندارد، حتی کیبورد به طور جداگانه از MS به فروش نمی رسد.

Emanuellonski - 2014/12/01
سلام هر کسی می تواند به من کمک کند؟ دوربین من می گوید: "به نظر می رسد که دوربین شما اشتباه است. وب سایت های تولید کننده را برای اطلاعات عیب یابی بررسی کنید." من نمیتوانم چیزی را پیدا کنم (Surface Pro 3)

roriapple - 2015/04/06
دکمه قدرت در Surface Pro 1 من خالی است. من باید دکمه را روشن کنم تا رایانه لوحی را روشن کنم. من این کار را برای مدت طولانی انجام داده ام و به نظر می رسد که دکمه قدرت واقعی تحت یک فشرده تحت دکمه حرکت می کند بنابراین من باید دکمه را به قسمت سمت راست دکمه قدرت اصلی متصل کنم. لطفا کمک کنید!!!!!

Yinka Adebiyi - 2014/05/17
آیا کسی در اینجا می داند که چگونه پورت USB را تعمیر کند؟ این فقط یک روز مرده است و بیشتر عرضه نمی کند و یا دستگاه ها را متصل نمی کند.

عیب یابی سرفیس پرو ۴ مایکروسافت
منتشر شده در اکتبر 2015، شناسایی شده توسط مدل شماره 1703 و 1705

این صفحه عیب یابی به شما کمک می کند مسائل را با Microsoft Surface Book حل کنید.

صفحه لمسی غیر فعال است
دستگاه از طریق لمس پاسخ نخواهد داد.

تعمیر ال سی دی و باتری سرفیس surface


صفحه کثیف
صفحه نمایش را با پارچه ای نرم و بدون آستین تمیز کنید و کمی آب را کم کنید. آب را مستقیما روی صفحه نمایش ندهید.

راه اندازی مجدد کامپیوتر
روی نماد ویندوز در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. با کلیک بر روی نماد قدرت که به طور مستقیم بالای آیکون ویندوز است. گزینه راه اندازی مجدد را انتخاب کنید.

درایور صفحه لمسی غیر فعال است
مدیر دستگاه را در نوار جستجو در کنار دکمه شروع کلیک کنید. نتیجه ی مدیریت دستگاه را انتخاب کنید و پیکان را به سمت چپ دستگاه های رابط انسانی را انتخاب کنید. روی صفحه نمایش لمسی HID مناسب کلیک کنید و سپس غیرفعال کنید. روی صفحه لمسی HID سازگار کلیک کنید و سپس فعال کنید.

جایگزین صفحه
اگر غیر از راه حل های فوق کار نمی کند، سعی کنید جایگزین صفحه نمایش. جایگزین روی صفحه نمایش کتاب Microsoft Surface

لپ تاپ در حال اجرا است
هنگامی که دستگاه روشن است، برنامه های کاربردی آن بار را بارگیری کند.

دستگاه بیش از حد گرم و دستگاه سرفیس داغ است
در نظر بگیرید که سطوح کتاب خود را به سطحی دیگر که امکان تهویه بهتر را می دهد، انتقال دهید. اجازه دهید آن را به مدت پنج دقیقه بنشینید و اگر برنامه کاربردی حافظه را اجرا کنید، آن را برای چند دقیقه برای بستن آن سریعتر ببندید.

کمبود فضای دیسک
برای بررسی فضای دیسک کم، روی نماد ویندوز در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. با استفاده از منوی کشویی به پایین بروید و تنظیمات را انتخاب کنید. سیستم را انتخاب کنید و سپس ذخیره کنید. فضای باقیمانده را روی هارد دیسک با انتخاب: drive c را بررسی کنید. اگر فضای کم حجم روی دیسک شما کم است، باید برنامه های کاربردی و فایل های اضافی را پاک کنید تا فضای آزاد شود.

صفحه نمایش قادر به نمایش تمام تصاویر نیست.
هنگامی که تصاویر در دستگاه راه اندازی می شوند، بخش هایی از تصاویر نمایش داده می شوند. بقیه هم محو می شوند یا بریده می شوند.

به روزرسانی سطوح و پنجره خارج از تاریخ
روی دکمه شروع در گوشه پایین سمت چپ، تنظیمات، سپس Update & security و Windows Update کلیک کنید. برای به روزرسانی ها، بررسی کنید هر گونه به روز رسانی مورد نیاز را نصب کنید.

تغییر اندازه صفحه نمایش نیاز به تغییر دارد
روی شروع کلیک کنید و سپس به تنظیمات> صفحه نمایش> نمایش بروید. با استفاده از نوار لغزنده، درصد پوسته پوسته شدن را در صورت نیاز تنظیم کنید.

صفحه کلید به درستی کار نمی کند
همانطور که هر کلید در حال شنیدن است، حروف در همان زمان نمایش داده نخواهد شد. هنگامی که آنها وارد می شوند، فقط برخی از کاراکترها روی صفحه نمایش نشان داده می شوند.

صفحه کلید به درستی وصل نشده است
اگر صفحه کلید به درستی وصل نشده باشد، کلید Detach سبز می شود. سطل کتاب را به صفحه کلید فشار دهید و فشار متوسط را فشار دهید.

اتصالات کثیف در صفحه کلید قابل جدا شدن
با استفاده از الکل احتمالی ایزوپروپیل ممکن است، سوپ پنبه نقاط اتصال نقره ای بر روی صفحه کلید. اطمینان حاصل کنید که شما از یک قسمت جدید در swab پنبه برای تمیز کردن هر دو طرف از سه کانکتور استفاده می کنید. بررسی کنید که اتصال دهنده ها خشک و بدون الیاف پنبه ای هستند.

باتری شارژ نخواهد شد
هنگامی که به هر شارژر متصل می شود، دستگاه شارژ نمی شود.

اتصالات کثیف در منبع تغذیه
ابتدا از پاک کننده مداد برای تمیز کردن پین ها در اتصال استفاده کنید (که به Surface متصل می شود). سپس با استفاده از سواب پنبه مخلوط شده با ایزوپروپیل الکل، پین ها را پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که پیچ ها خشک و بدون الیاف پنبه هستند.

به روز رسانی سیستم عامل خارج از تاریخ
در سطح خود پلاگین کنید در نوار جستجو در کنار نماد شروع، مدیر دستگاه را جستجو کنید. مدیر دستگاه و پیکان کنار دسته باتری را انتخاب کنید. دوبار کلیک کنید باطری کنترل متناظر با Microsoft ACPI-Compliant Control و حذف را انتخاب کنید. بر روی نماد شروع کلیک کنید، تنظیمات> به روز رسانی و امنیت> Windows Update را انتخاب کنید. پس از انتخاب چک برای به روز رسانی، آن را به طور خودکار راه اندازی مجدد و به روز رسانی. اگر نتواند راه اندازی مجدد شود، Start را انتخاب کنید سپس Power سپس Restart را بزنید.


تعویض باتری سرفیس پرو

اگر هیچ یک از راه حل های فوق کار نکند، سعی کنید باتری را جایگزین کنید. جایگزین باتری کتاب Microsoft Surface

بلندگوها از دستگاه صدای پخش نمی کنند
هنگام پخش یک فایل صوتی یا ویدیویی، صدا از دستگاه شنیده نمی شود.

افتادن بلندگو و میکروفون مانع می شود
حفره های بلندگو و میکروفون را برای مانع ها بررسی کنید. در صورت وجود، آنها را حذف کنید.

تاچ و ال سی دی و صفحه نمایش سرفیس

مطمئن شوید که صدا روشن است در صورت عدم استفاده از دکمه های موجود در Surface، روی صفحه کلید (در صورت وجود) و یا نوار وظیفه دسک تاپ برای افزایش حجم صدا استفاده کنید. برخی از برنامه ها همچنین دارای تنظیمات صوتی هستند که ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشند.

لوازم جانبی سرفیس مانند هدفون کار نمی کند
اولا، لوازم جانبی خود را با یک دستگاه دیگر بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که لوازم جانبی کار می کند. اطمینان حاصل کنید که اتصال سخت بین لوازم جانبی و کتاب Surface وجود دارد. اگر لوازم جانبی صوتی با استفاده از بلوتوث، اطمینان حاصل شود که جفتگیری ایمن بین کتاب Surface و دستگاه وجود دارد.

سطح Surface Book 2 مسئله ای است که در قسمت قرص اتصال به پایگاه وجود دارد. آن را متصل می کند و جدا می کند فقط خوب است، اما من هنوز هم دریافت آیکون تشخیص مشکل در آیکون detach در نوار وظیفه. من می توانم به طور قابل توجهی یک تفاوت را ببینم که در آن بالا به پایین متصل می شود، به نظر می رسد که یک طرف به نظر کمی عقب تر از دیگری قرار بگیرد. من سعی کردم آن را جدا و به دنبال و اتصالات فلزی و اگر آنها خم من نمی توانم بگویم. من این لپ تاپ را مانند یک کودک تحت درمان قرار داده ام و فکر نمی کنم این موضوع به دلیل استفاده من باشد. اما اگر چنین باشد، من واقعا از کمک به حل این مسئله قدردانی میکنم.

تعویض ال سی دی و تاچ سرفیس پرو

دلایل روشن نشدن سرفیس

عیب یابی و مشکل سرفیس پرو

تعمیر فوری سرفیس

دوره آموزش تعمیرات سرفیس

جهت انواع تعمیرات تخصصی عیب یابی و مشکلات سرفیس و استعلام هزینه تعمیر مشکلات صفحه روشن و خاموش سرفیس با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید : 02188679834