خرید پاسپورت و فروش امتیاز پاسپورت برای رجیستری گوشی موبایل

  • نویسنده : خرید پاسپورت برای رجیستری
  • جمعه 8 شهریور 1398
  • 0 کامنت

خرید و فروش پاسپورت برای رجیستری

خرید پاسپورت رجیستری شما عزیزان به سادگی

به تازگی راهی جهت رجیستر و ثبت قانونی موبایل و یا تلفن همراه توسط رجیستری موبایل انجام می شود که گوشی بتواند فعال شود حال با توجه به محدودیت های واردات ما پاسپورت های شما عزیزان که در سال گذشته یک مسافرت خارجی داشته باشید را با قیمت خوب میخریم و موبایل را برای طرح رجیستری به صورت مسافری در سامانه ثبت میکنیمشما عزیزان جهت استفاده از خدمات جدید رجیستری گوشی موبایل به صورت فوری با کمترین هزینه میتوانید به صفحه خرید رجیستری گوشی و خدمات رجیستری انواع گوشی مانند رجیستر آیفون و سامسونگ در فروشگاه آنلاین خرید از دبی به آدرس azdubai.ir مراجعه نمایید.قیمت خرید و فروش پاسپورت برای رجیستری

این قیمت قطعاْ بسیار مناسب خواهد بود و از حدود ۱۵۰ تومان برای هر پاسپورت شروع می شود


ما در صورت توافق و رضایت شما عزیزان از مبلغ و فروش پاسپورت برای رجیستری خرید را انجام میدهیم 

جهت خرید و فروش پاسپورت با شماره 09357163016 تماس بگیرید


خرید و فروش پاسپورت برای رجیستری موبایل


پاسپورت برای رجیستری موبایل

اپراتورهای اصلی که در ایران خدمات مخابراتی ارائه می دهند

پوشش تلفن همراه
بین پوشش موبایل آنها در مناطق شهری تفاوت معنی داری وجود ندارد. اما اگر می خواهید به حومه شهر بروید ، ایرانسل و هامرا هویال نسبت به دیگری سیگنال بهتری دارند.

داده های موبایل
این سیم کارت ها بسته اینترنت نامحدودی را ارائه می دهند که می توانید از اینترنت پر سرعت آن هنگام مسافرت در ایران لذت ببرید. در بخش داده های تلفن همراه می توانید اینترنت فعال کنید.

چگونه سیم کارت خود را شارژ کنیم؟
هر دو برنامه تلفن پیش پرداخت و پس از پرداخت در ایران موجود است. نگران سیم کارتهای پیش پرداخت نشده به بالا نباشید. سیم کارت ایران شما می تواند با استفاده از کارتهای بدهی ایرانی در صدر قرار بگیرد یا کارتهای پیش پرداخت از هر سوپرمارکت ، فروشگاه فروشی یا اخبار را در هر زمان و هر مکان بخرید. تماس های دریافتی از کشورهای دیگر رایگان است و نیازی به شارژ سیم کارت خود ندارید. اگر آخرین روز سفر شما است و به جز تماس های دریافتی از ایران یا خارج از کشور هستید.

کارت شارژ Hamrah Aval

کارت شارژ hamrahe avval
کارت شارژ ایرانسل

کارت شارژ irancell
کارت شارژ RighTel

حق شارژ کارت
برای گوشی خود به چه نوع سیم کارت نیاز دارید؟
هم اکنون در ایران سه سیم کارت وجود دارد که شامل سیم استاندارد ، میکرو سیم ، نانو سیم می باشد. شرکتهای سیم کارت ایران با دادن هر سه کارت در یک سیم کارت ، این کار را برای شما آسان کرده اند.

سیم کارت Hamrah Aval

اندازه سیم کارت هامرا Aval
سیم کارت ایرانسل

سایز ایرانسل
سیم کارت RighTel

سایز سیم راست
چگونه سیم کارت را در ایران خریداری کنیم؟
سیم کارتهای بازدید کننده (سیم کارت ایران) در غرفه هایی که سیم کارت را می فروشند ، در هر دروازه ورودی به ویژه فرودگاههای بین المللی در دسترس هستند. گذرنامه شما فقط باید یکی را انتخاب کنید. سیم کارت ایران با شماره شناسنامه پاسپورت ثبت می شود.

از کجا می توان ایران سیم کارت خود را خریداری و رجیستر پاسپورت کرد
برای خرید سیم کارت تلفن همراه خود در ایران ، برای ثبت نام باید به دفتر فروش ارائه دهنده خدمات مراجعه کنید. مانند بسیاری از کشورها ، جزئیات ثبت نام برای ثبت جزئیات کلیه کاربران لازم است.

به عنوان یک خارجی:

سیم کارتهای MCI Hamrah-Aval Aval در دفاتر اصلی شهر موجود است. توصیه می کنیم یک دوست ایرانی را برای کمک به روند ثبت نام همراه خود کنید.
سیم های MTN ایرانسل به راحتی در دسترس هستند. آنها در فرودگاههای بزرگ بین المللی و در بسیاری از شهرها دارای دفتر هستند. لیست مراکز خدمات ایرانسل را اینجا مشاهده کنید.
فقط می توانید یک سیم کارت RighTel را در مطب واقع در ایستگاه متروی سید نواب صفوی ، خط 2 (خروج: خیابان آذربایجان غربی ، دفتر درست در کنار خروجی) خریداری کنید ، ساعت 6 عصر بسته می شود.
یک Starter Pack حاوی سیم کارت ، فرم ثبت نام و یک راهنمای کاربر دریافت خواهید کرد.

برای ثبت نام باید فرم ثبت نام را تکمیل کنید ، این شامل موارد زیر است:

شناسنامه شما مانند گذرنامه شما با ویزای معتبر ایرانی؛
فرم های ثبت نام را تکمیل کنید. و
کارمندان ارائه دهنده خدمات ایرانی معمولاً MSISDN (شماره سیم) شما را ضبط می کنند ، اثر انگشت خود را می گیرند و قبل از ثبت نام سوالات امنیتی از شما می پرسند. این موارد اغلب شامل آدرسهای شناخته شده شما در زمان حضور در ایران ، مانند جزئیات تماس با هتل است.
اثر انگشت 5 بار گرفته شده و 5 بار امضا شده است ، و سپس شما می توانید سیم کارت ایران خود را دریافت کنید! انتظار دارید که در طی مراحل ثبت نام حدود 90 دقیقه وقت بگذارد ، اما اگر یک دوست ایرانی را بیاورید ، این کار اغلب ساده تر است.

فروش طرح رجیستری موبایل


دسته بندی متقاضیان و شرایط خرید رجیستری موبایل
متقاضیان این مؤسسه در چهار دسته قرار می گیرند:

گروه A: شامل متقاضیان خارجی است که برای دریافت ویزای دانشجویی خود به کمک مرکز نیاز دارند. این ویزا به متقاضی اجازه ورود به کشور را می دهد اما پس از ورود نیاز به تمدید دارد.
گروه B: شامل اتباع ایرانی و متقاضیان ایرانی متولد شده است.
گروه C: شامل افراد خارجی است که دارای اجازه اقامت و کار در ایران می باشند. دارندگان ویزا سیاسی و خدماتی.
گروه D: شامل دانشجویان خارجی است که در دانشگاه های ایران و اتباع ترکیه و سوریه تحصیل می کنند.
• گروه A
روادید صدور ویزای دانشجویی: هنگامی که شش سند لازم را برای ما ارسال کردید ، حداقل سه ماه قبل از تاریخ شروع دوره ، درخواست شما به کمیته پذیرش ارسال می شود:

مدارک مورد نیاز:
فرم درخواست ویزا
صفحه داده و صفحه امضای گذرنامه شما
بیانیه شخصی (طول آن از یک پاراگراف کمتر نیست) ، شامل:
مشخصات تاریخ دقیق دوره ای که می خواهید شرکت کنید
توضیح اینکه چرا می خواهید فارسی یاد بگیرید و تأثیر آن بر زندگی شما چه خواهد بود
نامه پیشنهادی استاد ، به زبان فارسی یا انگلیسی ، که بر روی نامه دانشگاه امضا شده است (فقط برای دانشجویان)
کپی گواهی فارغ التحصیلی یا شناسنامه دانشجویی فعلی.
توجه: در صورتی که به زبانی غیر از انگلیسی باشد ، ترجمه رسمی گواهی فارغ التحصیلی شما لازم است.
CV شامل سوابق تحصیلی ، تجربیات کاری ، فعالیتهای فوق برنامه ، آدرس ایمیل ، آدرس ، شماره تلفن
توجه: پس از پذیرش شما ، این مرکز با وزارت امور خارجه ایران (MFA) تماس خواهد گرفت که در آن صورت به سفارت ایران در کشور شما اجازه خواهد داد تا ویزای دانشجویی را به شما اعطا کند. پس از آن ، شماره اجازه ویزا برای شما ارسال می شود.

توجه: شش سند اول مورد نیاز از طریق ایمیل ، نمابر یا نامه به ICPS ارسال می شود.

مدارک لازم پس از ورود به مرکز:
فرم ثبت نام
گذرنامه تو
سه عکس به اندازه ID (3 * 4cm)
شهریه (باید پس از ثبت نام در مرکز پرداخت شود)
• گروه B
این گروه شامل اتباع ایرانی و متقاضیان ایرانی متولد شده در خارج از کشور است. متقاضیانی که در این دسته قرار می گیرند ، نیازی به ارسال مدارکی برای ما ندارند. آنها باید برای ثبت نام بیایند و مدارک لازم را یک هفته قبل از شروع دوره ارائه دهند.

مدارک لازم ارسال شده پس از ثبت نام در مرکز:

فرم ثبت نام
شناسه ایرانی و گذرنامه ایرانی
سه عکس به اندازه ID (3 * 4cm).
شهریه
• گروه C
این گروه شامل افراد خارجی است که دارای اقامت و مجوز کار در ایران هستند. دارندگان دیپلماتیک و خدمات ویزا. متقاضیانی که در این دسته قرار می گیرند ، نیازی به ارسال مدارکی برای ما ندارند. آنها باید برای ثبت نام بیایند و مدارک لازم را یک هفته قبل از شروع دوره ارائه دهند.

مدارک لازم ارسال شده پس از ثبت نام در مرکز:

فرم ثبت نام
گذرنامه
اجازه کار
سه عکس به اندازه ID (3 * 4 سانتی متر).
کارت شناسایی که توسط وزارت امور خارجه ایران به ساکنان خارجی و خانواده های آنها صادر شده است
شهریه
• گروه D
این گروه شامل دانشجویان خارجی است که در دانشگاه های ایران تحصیل می کنند. اتباع ترکیه و سوریه. دانشجویان خارجی که در دانشگاه های ایران تحصیل می کنند ، نیازی به ارسال مدارکی برای ما ندارند. آنها باید برای ثبت نام بیایند و مدارک لازم را یک هفته قبل از شروع دوره ارائه دهند.

مدارک لازم ارسال شده پس از ثبت نام در مرکز:

فرم ثبت نام
گذرنامه
نامه معرفی دانشگاه شما
سه عکس به اندازه ID (3 * 4 سانتی متر).
شهریه
متقاضیان دانشگاه تهران
مطابق آیین نامه پذیرش دانشگاه تهران ، از متقاضیانی که به زبان فارسی مسلط نیستند ، خواسته می شود یک ترم قبل از تحصیل ، حضور خود را در ایران ترتیب دهند تا در دوره های فارسی ICPS شرکت کنند و گذراندن دوره یادگیری فارسی را به عنوان پیش نیاز انجام دهند. واحد پذیرش در برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکترا.

توجه: برای دریافت اطلاعات موردنیاز شرکت در دانشگاه تهران یا بورس های تحصیلی ، لطفاً با int.admissionionsatTehran.png و internationalatTehran.png تماس بگیرید.

اتباع ترکیه و سوریه
اتباع ترکیه و سوریه ، دقیقاً مانند متقاضیان گروه A ، باید سه ماه قبل از شروع دوره ، 6 سند لازم را ارسال کنند و منتظر تصمیم کمیته پذیرش باشند. پس از پذیرش در کمیته ، آنها می توانند ثبت نام کرده و تحصیل خود را در این مرکز به مدت سه ماه تنها با مهر ویزای ورود انجام دهند. اما اگر این اتباع بیش از سه ماه بخواهند در ICPS تحصیل کنند ، ویزا ویزای دانشجویی خود را دریافت می کند.

مدارک لازم ارسال شده پس از ثبت نام در مرکز:

فرم ثبت نام

پاسپورت

سه عکس به اندازه ID (3 * 4 سانتی متر).مبلغ

جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط با فروش طرح رجیستری پاسپورت برای موبایل با شماره 09357163016 تماس حاصل فرمایید