شستوشوی ماینر|سرویس ماینر|سرویس فن ماینر|گرد گیری ماینر|گروه تعمیر

  • نویسنده : امیرعلی
  • یک شنبه 26 خرداد 1398
  • 0 کامنت

سرویس ماینر

سرویس ماینر یکی از خدمات گروه تعمیر است.در گروه ما سرویس تمامی ماینر ها به صورت حرفه ای انجام میشود.ماینر ها به علت فعالیت های زیاد و شبانه روزی دچار ی سری مشکلات از جمله:خاک گرفتگی،وارد شدن گرد و غبار وکثیف شدن میشوند..اما در گروه تعمیر میتوانید ماینر خود را تمیز کنید.

یکی دیگر از خدمات گروه تعمیر شستوشوی ماینر میباشد.که ما دستگاه ماینر شما را به صورت کامل تمیز میکنیم و برد آنرا گرد گیری کرده و با خمیر مخصوص تمیز میکنیم.

ماینر ها به علت داشتن فضاها و حفره های زیاد،زود به زود کثیف میشوند و احتیاج به سرویس پیدا میکنند به همین علت تیم ما به صورت کاملا تضمینی ماینر شما را شستوشو میکند.

در این طرح تمامی قطعات ماینر تمیزکاری میشوند و قطعات حساس بادگیری میشوند تا مشکلی برای قطعات مکانیکی پیش نیایید و در روند دستگاه تداخل ایجاد نشود. به  همین علت تعمیرکاران ما چیپ های ماینر را با بخار و یا باد شستوشو میدهند.

سرویس ماینر


چه زمانی باید ماینر را تمیز کنیم؟

هنگامی که شما در ماینر گرد و خاک مشاهده میکنید.
 هنگامی که ماینر به دلیل انباشتگی گرد و غبار و یا ضایعات دیگر درست کارنمیکند و انرژی بیخودی تلف میکند.

توصیه میکنیم که ماینر تان را یک بار در ماه تمیز کنید و گرد و غبار را از آن خارج کنید.

چگونه ماینر خود را تمیز کنیم؟

استفاده از هوا تفنگ را به آرامی دو طرف طرفداران جلو و عقب ضربه

2. رادیاتور هوا را به طرف فن قرار دهید و از آسیب به مشبک یا تیغه جلوگیری کنید، از آسیب دیدن جلوگیری کنید، هر فاصله را برای 2-3 ثانیه ضربه بزنید و مراحل 2 تا 3 بار تکرار کنید.


اگر تفنگ هوا نمیتواند گرد و غبار را به علت رطوبت بالا از بین ببرد، شما باید فن را بردارید و به صورت جدا گانه بادگیری کنید.

ماینر ها در صورت تمیز بودن میتوانند کارایی بالاتری ارائه دهند و حتی طول عمرشان هم بیشتر میشود.

چون گرد و غبار باعث فرسایش برد و قطعات ماینر میشود و هم باعث از بین رفتن ماینر میشود و هم در کارایی آن تاثیر منفی میگذارد و باعث کند شدن عمل ماینینگ و معیوب شدن قطعات دستگاه میشود.

پس بهتر است هر چند وقت یک بار دستگاه خود را سرویس کنید تا بازدهی آن بیشتر شود و طول عمر آن هم افزایش یابد

شما میتوانید برای تعمیرات ماینر ،شستوشو،سرویس و ... ماینر تان به ما مراجعه کنید تا ما با کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب دستگاه شما را تعمیر کنیم و با 

گارانتی و ضمانت به شما تحویل دهیم

سرویس فن ماینر

سرویس فن ماینر هم یکی از خدمات ما میباشد

در این طرح ما فن ماینر شما را سرویس میکنیم تا عملکرد آن بهتر شود و سیستم تهویه ماینر به شکل بهتری کار کند

با سرویس کردن فن ماینر،عمل کولینگ بهتر انجام میشود و بازدهی ماینر بالاتر میرود.و همچنان در صورت کند شدن فن،سرعت فن شما بالاتر میرود و دستگاه تان زود تر خنک میشود و دمایش پایین می آید.

تعمیر ماینر

تعمیرات هش برد ماینر

برای سرویس و شستوشو ماینر و اطلاع از قیمت آن با شماره 09357163016 تماس حاصل فرمایید.