تعمیر مک بوک | تعمیرات تخصصی مک بوک اپل | تعمیر خدمات macbook

  • نویسنده : ادمین تعمیر مک بوک
  • چهار شنبه 21 فروردین 1398
  • 0 کامنت

تعمیر مک بوک به صورت تخصصی


تعمیر مک بوک

تعمیر مک بوک با ضمانت به صورت تخصصی توسط سروسی کاران مجرب مک بوک

در صورتی که موضوع تحت ضمانتنامه، AppleCare +، و یا قانون مصرف کننده تحت پوشش قرار گیرد، هیچ هزینه ای وجود ندارد. اگر موضوع شما پوشش داده نشود، قیمت بستگی به نوع تعمیر دارد.  تخفیف از نماینده خدمات خود بخواهید.

سرویس تعمیر مک بوک و تعمیرات مک بوک

بدانید چگونه مک بوک مکینتاش مک خود را ثابت و چقدر هزینه آن را دریافت کنید.

چگونه مک بوک من را ثابت کنم؟

برای دریافت سرویس برای Mac خود، می توانید در Apple Store یا یک ارائه دهنده خدمات مجاز Apple، رزرو کنید. قبل از قرار ملاقات خود اطمینان حاصل کنید که اپل شناسه و رمز عبور شما را می شناسد. یا اگر یک نوت بوک مک داشته باشید، با ما تماس بگیرید و ما یک جعبه را که می توانید آن را به مرکز تعمیرات اپل ارسال کنید، به شما ارسال می کنیم. ما محصول تعمیر شده خود را به شما در اسرع وقت دریافت خواهید کرد. بسته به جایی که سرویس دریافت می کنید، ممکن است بتوانید وضعیت تعمیرات خود را آنلاین بررسی کنید.

درخواست سرویس را آغاز کنید

خدمات تعمیر باتری مک بوک

اگر مشکلی با باتری خود دارید، نوت بوک Mac ممکن است نیازی به تعمیر نداشته باشد. این راهنمایی ها نشان می دهد که چگونه برای به حداکثر رساندن عملکرد باتری خود. اگر نمیتوانید Mac را روشن کنید یا اگر صفحه ظاهر شود، این مراحل را برای حل این مشکل دنبال کنید.

خدمات باتری نوت بوک Mac شما ممکن است تحت پوشش گارانتی، قانون مصرف کننده یا AppleCare + باشد. این قیمت ها برای خدمات غیر گارانتی است. ما ممکن است نیاز به تست محصول خود را برای تعیین هزینه خدمات نهایی.

محصول باتری محصول

مک بوک ایر 11 اینچ / 13 اینچی

تمام مدل های واجد شرایط 129 دلار

13 اینچ مکبوک (129 دلار)

مک بوک پرو 13 اینچ / 15 اینچ

تمام مدل های واجد شرایط 129 دلار

17 اینچی مک بوک پرو (محصول) 179 دلار است

مک بوک 12 اینچی

تمام مدل های واجد شرایط 199 دلار

صفحه نمایش 13 اینچی / 15 اینچی MacBook Pro با صفحه نمایش Retina

تمام مدل های واجد شرایط 199 دلار

قیمت گذاری و شرایط ممکن است در سایر ارائه دهندگان خدمات متفاوت باشد. تمام قیمت ها در دلار آمریکا ($) و مالیات هستند.

تجهیزات جانبی مک بوک

لوازم جانبی مارک دار اپل تحت ضمانتنامه محدود یک ساله Apple قرار دارند. گارانتی ما باطری هایی که از استفاده عادی از بین می روند را پوشش نمی دهد. اگر باتری شما ضعیف شده است و گارانتی شما منقضی شده است، می توانید لوازم جانبی را برای هزینه ای جایگزین کنید.

خدمات باتری لوازم جانبی

صفحه کلید جادویی 29 دلار

صفحه کلید جادویی با صفحه کلید عددی 29 دلار

ماجراجویی سحر آمیز 2 $ 29

جادویی Trackpad 2 29 دلار

قیمت گذاری و شرایط ممکن است در سایر ارائه دهندگان خدمات متفاوت باشد. تمام قیمت ها در دلار آمریکا ($) و مالیات هستند. اگر حمل و نقل مورد نیاز است، ما یک هزینه حمل و نقل 6.95 $ اضافی اضافه کنید.

AppleCare +

AppleCare + for Mac پشتیبانی فنی و سخت افزاری شما را تا سه سال از زمان خرید AppleCare + شما گسترش می دهد. همچنین شامل دو حادثه پوشش خبری اتفاقی است. هر حادثه دارای هزینه خدمات است، همانطور که نشان داده شده است. اگر AppleCare + را با Mac خود خریداری نکنید، اگر محصول شما آسیب نبیند، می توانید آن را ظرف 60 روز از خرید مک خود خریداری کنید.

قیمت های زیر برای تعمیرات اپل با AppleCare + پوشش اتفاقی آسیب دیده است.

صفحه نمایش مدل یا محفظه خارجی تنها (با AppleCare +) آسیب دیگر (با AppleCare +)

همه نوت بوک های مک و نوت بوک های Mac با AppleCare + 99 دلار 299 دلار

این هزینه ها در ایالات متحده اعمال می شود. تمام قیمت ها در دلار آمریکا ($) و مالیات هستند.

ضمانت Apple Limited و مزایای AppleCare + علاوه بر حقوق شما به موجب قانون مصرف کننده علاوه بر مزایای دیگری نیز هستند.

AppleCare + آسیب فیزیکی بیش از حد را شامل نمی شود، از جمله آسیب های فاجعه آمیز به علت تماس مایع یا غوطه ور شدن، و یا آسیب ناشی از حضور مواد خطرناک. دستگاه هایی که توسط ارائه دهندگان خدمات غیر مجاز اصلاح شده اند برای AppleCare + پوشش اتفاقی آسیب پذیر نیست مگر اینکه تمام قسمت های اصلی به Apple بازگردانده شوند.

برای جزئیات کامل به AppleCare + شرایط و ضوابط مراجعه کنید.

برای سرویس آماده شوید
خدمات مک بوک

قبل از اینکه مک خود را به ما بازگردانید، مطمئن شوید FileVault را فعال کرده اید و داده های خود را پشتیبان گیری می کنید. ممکن است شما نیاز به نسخه پشتیبان دارید اگر مک شما نیاز به پردازش مجدد دارد. اپل مسئول اطلاعات از دست رفته نیست

سیاست حفظ حریم خصوصی اپل را مطالعه کنید

ضمانتنامه مک بوک اپل محدود

گارانتی اپل محدود شما مک خود را و لوازم جانبی که با آن در برابر نقص های تولیدی قرار می گیرد را برای یک سال از تاریخ خرید Mac خریداری می کند. شما همچنین ممکن است حقوق مصرف کننده را داشته باشید.

گارانتی ما آسیب ناشی از حوادث یا تغییرات غیر مجاز را پوشش نمی دهد. شما می توانید وضعیت پوشش خود را به صورت آنلاین بررسی کنید و اطلاعات مربوط به اثبات خرید خود را به روز کنید اگر یک سوالی در پرونده ما وجود داشته باشد.

اگر تعمیر شما توسط ضمانت ما پوشش داده نشود، هزینه های غیرقانونی پرداخت خواهید کرد.

تضمین ما بعد از خدمات

ما خدمات خود را از جمله قطعات جایگزین را به مدت 90 روز یا مدت زمان باقی مانده از ضمانت Apple یا AppleCare پوشش خود، هر کدام که بیشتر طول می کشد، تضمین می کنیم. ما این را هر وقت که از ما یا از یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل دریافت میکنید، ارائه دهید. این علاوه بر حقوق ارائه شده توسط قانون مصرف کننده است.

شرایط و ضوابط تعمیر اپل را بخوانید

آیا صفحه تعمیر مک بوک مفید است؟ بله خیر

چقدر هزینه واقعا برای تعمیر مک بوک خراب است

شما می توانید دقیق ترین صاحب MacBook است که جهان تا به حال دیده می شود، اما حوادث هنوز اتفاق می افتد. هنگامی که آنها انجام می دهند، می توانید صد ها را در تعمیرات صرف کنید.

هزینه کامل تعمیرات بستگی به نوع و سطح آسیب دارد. به عنوان مثال، جایگزینی صفحه نمایش در هزینه های گارانتی کمتر از انواع دیگر آسیب.

اگر فکر نکنید که شما نیاز به حفاظت فیزیکی مکبوک خود دارید، نگاهی به چگونگی هزینه آن می اندازید، باید مکبوک خود را رها کنید یا چیزی را روی آن بگذارید.

آسیب تحت ضمانت

MacBooks معمولا با یک سال گارانتی محدود عرضه می شوند. این آسیب ناشی از نقص های سازنده را پوشش می دهد. این به این معنی است که اگر مکبوک و مکافات روی صفحه خود را رها کنید، این گارانتی را پوشش نمی دهد. به عنوان تسلیم شدن به عنوان یک ضمانت ممکن است صدا، شما در واقع از حوادث محافظت نمی شود. این بدان معنی است که خسارات ناشی از شما برای جیب شما پرداخت می شود.

حفاظت با AppleCare +

گارانتی اصلی شما حوادث را پوشش نمی دهد، اما AppleCare + می کند. این برنامه ضمانت نامه شما را تا 3 سال از تاریخ خرید اولیه تمدید می کند. تفاوت اصلی این است که شما برای دو حادثه تصادفی نیز پوشش می دهید.

برای مکبوک ایر، هزینه شما 249 دلار است. این شامل چیزی جز پوشش نیست. برای MacBook Pro 13 این هزینه 269 دلار است. اگر صفحه نمایش یا بسته شدن خارجی شما آسیب دیده باشد، باید مبلغ 99 دلار هزینه را پرداخت کنید. هر گونه آسیب دیگر به 299 دلار می رسد.

هزینه های خارج از جیب شما برای تعمیر یک صفحه نمایش شکسته برای MacBook Air تحت AppleCare + در مجموع 348 دلار خواهد بود. فقط به یاد داشته باشید، شما فقط برای دو حادثه در مدت سه سال تحت پوشش هستید. هر گونه وقایع دیگر به این معنی است که شما هزینه کامل تعمیرات را پرداخت خواهید کرد.

هزینه های فوق العاده بالا

تام هندرسون راه سختی را کشف کرد که حتی یک تعمیر به ظاهر ساده ارزان نیست. کلید S خود را بر روی MacBook Air خود شکست. این تحت ضمانت قرار نگرفت و به هزینه 475 دلار برای تعمیر پرداخت. این فقط یک کلید واحد بود.

با توجه به Thumbtack، هزینه های خارج از جیب شما بالاتر خواهد بود اگر تحت AppleCare + تحت پوشش قرار نگرفته باشید. هزینه های ساعت فقط برای داشتن یک تکنسین در محدوده مکبوک شما از 45 دلار تا 140 دلار است. در اغلب موارد، شما برای انجام بیشتر تعمیرات به چند ساعت کار می پردازید.

یکی از رایج ترین تعمیرات صفحه نمایش است. قیمت گذاری با قیمت 250 دلار (از جمله نیروی کار) شروع می شود و براساس سن و مدل مک بوک افزایش می یابد. اگر یک هارد دیسک نیاز به جایگزینی داشته باشد، هر جایی از 225 دلار به 450 دلار پرداخت خواهید کرد.

تکنسین ها به شما یک نقل قول را بر اساس نوع آسیب ارائه می کنند. به عنوان مثال، شما می توانید با نوار غرور اپل تماس بگیرید تا در مورد چقدر هزینه برای تعمیر MacBook خود هزینه کنید.

پیشگیری ارزانتر است

فرض بر این است که MacBook Air تحت AppleCare + تحت پوشش است، حداقل برای آسیب 348 دلار برای یک صفحه نمایش شکسته پرداخت می شود. این شامل هزینه گارانتی و حادثه می شود. اگر یک بار دیگر اتفاق می افتد، به شما 99 دلار اضافی می دهد.

بدون هیچ گونه پوشش، شما مجبور به پرداخت هزینه های ساعتی همراه با هزینه سخت افزار برای تعمیر MacBook خود هستید. به طور متوسط، انتظار می رود برای بیش از 300 دلار برای ساده ترین تعمیرات پرداخت.

اگر یک سوم یا بیشتر از مکبوک شما را فقط برای یک صفحه آسیب دیده و یا حتی یک کلید شکسته باعث نگرانی شما شود، اجازه ندهید آسیب اتفاق بیفتد. هزینه های پیشگیری بسیار کمتر از پرداخت هزینه های پس از آن است.

سرمایه گذاری در یک مورد محافظ و / یا آستین بدان معنی است که شما مجبور نیستید برای پرداخت صدها اگر شما مک بوک طول می کشد نشت. به عنوان مثال، Case Hexpact MacBook تنها 49.99 دلار است. این هزینه ارزان تر از هزینه خدمات حتی تحت ضمانت است. به علاوه، این شما را از بیش از دو حادثه محافظت می کند.

با آستین Bumptect Pro، شما فقط برای 39.99 دلار برای یک شیوه زندگی فعال حمایت می کنید. شما حتی می توانید صفحه کلید خود را از مایعات محافظت کنید با پوشش روشن فقط برای 12.99 دلار. برای کمتر از 100 دلار، MacBook خود را برای سالهای آینده محافظت پیشگیرانه می کند. همیشه پیشگیری بهتر از چیزی است که بعدا باید انجام دهید.

برای صدمات قابل پیشگیری صدها جیب را پرداخت نکنید. حوادث اتفاق می افتد، اما داشتن حفاظت مناسب به این معنی است که هیچ کس نباید چیزی را که اتفاق افتاده است بشناسد.

برچسب ها: تعمیر مک بوک ، هزینه تعمیر مک بوک

فروشگاه اپل - حداقل اکثر آنها - نیز ارائه دهنده سرویس اپل یا مرکز تعمیرات اپل نیستند.

بسیاری از این کارها به شرکت هایی مانند Solectron تعلق می گیرد.

روش معمولی که با آن دست و پنجه نرم می شود، تماس یا تماس با Repair - Official Apple Support، آنها یک جعبه رسمی را به شما ارسال می کنند، دستگاه را در جعبه قرار می دهید، آن را به آدرس در جعبه ارسال می کنید، و در نهایت شما را تعمیر می کند واحد. کدام یک ممکن است یا نه یک واحد ارسالی شما باشد، بسته به میزان تعمیر.

یا آنها اغلب می توانند آن را جعبه و ایمیل از فروشگاه.

اما گنوم های زیر لباس که تعمیرات واقعی را انجام می دهند تقریبا تضمین شده اند که در پشت فروشگاه قرار نگیرند - هیچ راهی وجود ندارد که انواع مختلفی از پشت را داشته باشند. SKU ها بیش از حد برای فضای ذخیره سازی در دسترس است.

بهترین مکان برای پرسیدن این سوال، فروشگاه اپل محلی شما است. به همین دلیل است:

این می تواند از هر 2 تا 2 هفته به طول انجامد بسته به عوامل زیر:

آیا Apple Store تعمیرات خود را انجام می دهد یا خیر. اکثر آنها نیستند بیشتر آنها را به یک مرکز خدمات ارسال می کنند و تقریبا همه به یکی در تگزاس می روند.

نزدیکی فروشگاه شما به مرکز خدماتی که مکبوک ایر شما ارسال می شود. نزدیک تر است، سریع تر آن را دریافت خواهد کرد و سریع تر آن را ارسال خواهد شد.

در دسترس بودن قطعات. اگر بخشی در انبار باشد، تعمیر ممکن است به درستی انجام شود. اگر نه، آن را تا زمانی که بخشی می رسد بنشینید.

چند واحد نیاز به خدمات پیش رو دارند. واحد خدمات اپل به ترتیب آنها می رسند آنها دارای تکنسین های زیادی هستند و به طور معمول یک چرخش بسیار سریع دارند، اما این باعث نمی شود که مدت زمان خواندن شما فقط 2 تا 3 روز باشد.

بنابراین از Apple Store محلی خود بخواهید. آنها باید برخی از ایده را در مورد اینکه آیا قطعات در انبار وجود دارد و چه بار در خدمت هستند، داشته باشند. هیچ کس در Quora به آن چیزها دسترسی ندارد.

تعمیرات مک بوک اپل


تعمیرات مک بوک

1. چگونه میتوانم بفهمم که آیا MacBook Pro نیاز به سرویس دارد؟

برای مشاهده اطلاعات مفید عیب یابی از صفحه پشتیبانی MacBook Pro ما دیدن کنید. اگر شما مقالات را در وب سایت بررسی کرده اید و هنوز مطمئن نیستید که آیا MacBook Pro شما نیاز به سرویس دارد، می توانید MacBook Pro خود را برای ارائه دهنده خدمات محلی مجاز Apple ("AASP") برای تشخیص استفاده کنید. همچنین شما می توانید با اپل تماس بگیرید. عامل پشتیبانی فنی می تواند به شما در تشخیص مسئله کمک کند. توجه: هزینه های تشخیصی ممکن است برای مسائلی که تحت پوشش گارانتی و یا برنامه محافظت AppleCare (APP) نباشد مورد استفاده قرار گیرد.

2. چگونه می توانم MacBook Pro خودم را دریافت کنم؟

اپل ممکن است خدمات خود را برای MacBook Pro خود را با استفاده از یکی از گزینه های زیر ارائه دهد:

سرویس حمل: MacBook Pro خود را به AASP نزدیکی کنید.

سرویس پست الکترونیکی: در برخی کشورها ممکن است بتوانید با مکالمه اپل با مکبوک Pro خود را برای سرویس پست کنید.

3. مدت زمان انتظار مکبوک پرو شما چیست؟

زمان های خدمات اغلب به ماهیت موضوع و در دسترس بودن بخش خدمات در محل خدمات وابسته است. اطمینان حاصل کنید که چه مدت خدمات پس از تنظیم سرویس با عوامل پشتیبانی فنی اپل و یا ارائه مکبوک پرو خود را برای خدمات به AASP.

4. آیا اطلاعات در MacBook Pro من حفظ خواهد شد؟

به آن احتياج نداشته باشيد. بسیاری از تعمیرات نیاز به اپل برای جایگزینی یا اصلاح دیسک سخت، که در نتیجه از بین رفتن اطلاعات شما خواهد بود. لطفا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات خود را به صورت منظم به منظور به حداقل رساندن از دست رفتن داده ها اطمینان حاصل کنید. اپل و AASP های آن مسئولیت هر گونه آسیب و یا از دست دادن برنامه ها، داده ها یا سایر اطلاعات ذخیره شده در MacBook Pro خود را در حین انجام خدمات نخواهند داشت.

5. چگونه وضعیت درخواست MacBook Pro من را بررسی کنم؟

برای خدماتی که توسط شرکت اپل تسهیل می شود، می توانید وضعیت درخواست درخواست خدمات خود را بررسی کنید یا در هر زمان در وب سایت خدمات آسان خدمات ما بررسی کنید.

6. یکی از لوازم جانبی MacBook Pro من کار نمی کند. آیا می توانم یک جایگزین را سفارش دهم؟

اکثر لوازم جانبی که با رایانه شما حمل می شود جایگزین می شود. لطفا با AASP محلی خود تماس بگیرید یا با اپل تماس بگیرید. عامل پشتیبانی فنی می تواند به شما در تشخیص مسئله کمک کند و در صورت لزوم یک قسمت جایگزین را سفارش دهد.

بازگشت به بالا

ضمانتنامه خدمات مک بوک تعمیر macbook

1. مدت زمان مکبوک پرو من تحت پوشش گارانتی اپل قرار دارد؟

MacBook Pro شما یک سال گارانتی محدود Apple است. خدمات گارانتی برای تعمیرات واجد شرایط به مدت دوازده ماه از تاریخ خرید اولیه خرده فروشی ("تاریخ خرید") بدون هزینه است.

2. چگونه می توانم بگویم که آیا MacBook Pro در ضمانت است؟

برای تعیین پوشش گارانتی، شماره سریال MacBook Pro خود را در دستیار خدمات آنلاین ما وارد کنید. اپل ممکن است نیاز به بررسی سند خرید شما برای تأیید وضعیت گارانتی مکبوک پرو شما باشد.

3. اگر من در ضمانت ضمانت خواهم شد، چه مقدار خدمت می کنم؟

خدمات گارانتی برای تعمیرات واجد شرایط به مدت دوازده ماه از تاریخ خرید رایگان است. با این حال، شما مسئول تمام هزینه های حمل و نقل MacBook Pro خود را به اپل یا AASP خواهد بود.

4. چه نوع فعالیت هایی گارانتی من را از بین می برند؟

گارانتی محدود یک ساله Apple برای MacBook Pro پوشش خسارت ناشی از تعدادی از حوادث را شامل می شود، از جمله تصادف، نشت مایع یا غوطه وری، خدمات غیر مجاز و اصلاح های غیر مجاز. اگر خسارت خارج از محدوده پوشش گارانتی باشد، سرویس ممکن است از طریق AASP محلی در دسترس باشد، اما تمام هزینه های خدمات مسئولیت شما خواهد بود. در چنین مواردی از شما خواسته می شود هزینه های تخمین زده شده را قبول کنید و شرایط و ضوابط سرویس را قبل از تأیید تعمیر بپذیرید. در صورتی که تعمیر توسط شرایط و ضوابط تعمیر اپل اپل انجام شود خدمات را تحت کنترل قرار خواهد داد. تعمیر سرویس برای MacBook Pro که آسیب های فاجعه بار را متحمل شده است، به عنوان مثال آسیب های مایع گسترده یا تاثیر شدید که منجر به تخریب محصول به قطعات متعدد می شود، به طور کلی در دسترس نیست و واجد شرایط دریافت خدمات نیست.

5. آیا می توانم پوشش خدمات در MacBook Pro خود را بیش از 1 سال گارانتی گسترش دهم؟

برنامه محافظت AppleCare برای MacBook Pro سرویس سخت افزاری و پشتیبانی فنی را تا سه سال از تاریخ اولیه خرید MacBook Pro خود را گسترش می دهد. شما تنها می توانید برنامه محافظت AppleCare را خریداری کنید در حالی که مکبوک پرو شما تحت شرایط گارانتی محدود یک ساله اپل قرار دارد.

6. آیا ضمانت نامه اپل تحت پوشش مک بوک پرو قرار می گیرد؟

برای مکبوک پرو با توجه به یک سال گارانتی محدود، اپل تخفیف نقصی را که از خدمات ارائه شده است، به مدت 90 روز از تاریخ خدمت یا برای مدت باقیمانده ضمانت ارائه می دهد، هرچند پوشش شما برای شما طولانی تر است. برای MacBook Pro که تحت ضمانت اپل نیست، اپل تخلفی را که از خدمات انجام شده در مدت 90 روز از زمان خدمت انجام می شود، محکوم می کند.

7. ضمانت نامه MacBook Pro من تمام شده است. گزینه های خدمات من چیست؟

اپل دو گزینه خدمات برای MacBook Pro ارائه می دهد که دیگر در معرض گارانتی نیست.

اگر مکبوک پرو شما نیاز به سرویس را فقط به این دلیل که توان باتری در نگهداری شارژ الکتریکی در هکتار وجود دارد

اپل کامپیوتر تعمیر کامپیوتر در بریزبن

ما در تعمیرات و خدمات کامپیوتر با قیمت مناسب نیز تعمیرات اپل مک و همچنین تعمیر کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز را انجام می دهیم. در حقیقت، بیش از یک سوم از کارهای تعمیر ما شامل Apple Macs می شود. بنابراین، ما به طور منحصر به فرد برای مقایسه هر دو سیستم عامل و به شما توصیه می کند که چه مدت شما انتظار می رود که جدید (یا فعلی) مک Macs به آخرین و باقی می ماند قابل استفاده است. ما این ارزیابی را بر روی طیفی از شغل های تعمیر و نگهداری گذشته و فعلی در هر مکانی قدیمی تر و جدیدتر (معمولا از سال های 2007 تا 2015) استفاده می کنیم. به عنوان تعمیرات کامپیوتر ما می توانیم "زیر هود" همه کامپیوتر ها را ببینیم و دقیقا همان نوع و کیفیت اجزای مورد استفاده در رایانه های Mac و PC (مارک و سفارشی) را بدانیم. ما همچنین نحوه طراحی و طراحی آنها را می دانیم.

بر اساس تجربه ما - و حمایت شده توسط اطلاعات ارائه شده توسط اپل و دیگران - شما واقعا نمی توانید انتظار داشته باشید که یک مدل جدید مک در هر مکانی نزدیک به زمانی که Mac قدیمی شما (حدود 2008 تا 2011) ممکن است انجام شده است.

بسیاری از کاربران مک ایکس زمانی که ما توضیح می دهند که اپل مک خود را به تازگی خریداری کرده اید، ممکن است فقط 3 تا 4 سال خدمات عمرانی داشته باشد ... (این برای iMac، MacBook Pro یا MacBook Air و غیره). همه اینها به عوامل متعدد بستگی دارد. هیچ کدام بیشتر از نحوه استفاده و نگهداری توسط کاربران خود.

چند روز پیش من از خواهر من در مورد MacBook خودم زنگ زد. او مکبوک سفید خود را بر روی یک میز گذاشت و یک شب با آن، بدون بسته شدن برق، کنار گلدان گل، بسته شد. در حالی که خواب، گربه بیش از گلدان سمت راست در بالای مکبوک ضربه زد که پس از آن به آرامی آب را بر روی آن در طول شب خشک شد.

پیش از آنکه به من بگوید او آن را باز کرده بود، آن را وصل کرده بود و سعی داشت آن را بی فایده کند. Arrg با این همه، آخرین چیزی که باید با هر چیزی که الکترونیکی و مرطوب باشد را انجام دهید.

به هر حال، این خواهر بزرگ من است و من به خاطر او ازدواج کرده ام. * بنابراین، کمی تحقیق آنلاین انجام دادم و به دوستان توییترم دعوت شدم و برنامه MacBook Scuba زیر را با هم ترکیب کردم:

چه زمانی باید مک بوک خود را خیس کنید:

1. بیرون آمدن از آب.

آشکار.

2. آن را روشن نکنید.

خدمات تعمیر و سرویس مک بوک با ضمانت


هنگامی که مک خود را تازه بشویید، آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید، اضافه کردن برق است.

3. آب را خاموش، مراقب باشید.

از جاذبه یا حوله جذبی استفاده کنید. در فرایند پاک کردن آب از Mac خود، آن را در مناطقی که می تواند در داخل دستگاه قرار بگیرد، مانند صفحه کلید، مفاصل، دریچه ها و یا سایر پورت ها قرار ندهید.

4. هر جایی که می توانید قطعات را حذف کنید.

باتری را بردارید اگر از نظر فنی خیلی مایل هستید، هارد دیسک و سایر لوازم جانبی را که ممکن است داشته باشید بیرون بکشید.

5. بالا بردن

مک کتاب خود را روی لبه خود کمی باز کنید و روی یک حوله ضخیم مانند یک teepee بگذارید. گرانشي به شما کمک کند. از این طریق مدت زمان بسیار طولانی را ترک کنید ساعت ها.

6. فراموشی.

مک را در یک ظرف قابل انعطاف قرار دهید تا چیزی را که از رطوبت خارج می شود را بخورید. بستر گربه و برنج خرد شده دو انتخاب محبوب هستند. اطمینان حاصل کنید که این کار را به طریقی انجام دهید که بستر گربه را در داخل دستگاه وارد نکنید. حداقل یک شبه انجام دهید.

7. منتظر

مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز است، دو روز صبر کنید.

8. مفهوم اعتقاد.

آن را وصل کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

بنابراین، با دنبال کردن مراحل فوق، مکبوکای خواهر من از سال 2009 بزرگتر شده است و به نظر می رسد کار خوب است به جز باتری، که از دست دادن کامل است.

به عنوان یکی دیگر، من می خواهم از تمام دوستان توییتر خود برای پیشنهادات دقیقا به آنچه که با گربه انجام می شود تشکر کنم. به عنوان یک فرد سگ، همه آنها مرا لبخند زدند

همچنین فراموش نکنید که این نوع مشکلات برای شما بیمه می شود. شما همچنین ممکن است بخواهید با سیاست مالک خانه یا اجاره دهنده خود بررسی کنید تا ببینید آیا آن را پوشش می دهد. متاسفانه، من نمیدونم

* چرا برای زندگی که ممکن است از شما بخواهید بدهکار شوید؟ علاوه بر بسیاری از دیگر اعمال محبت، در سال 1980 من 12 ساله بودم و خواهر بزرگ من یک جفت کفش تنیس نایک را خریدم. قبل از آن، K-Mart کبوتر من انتخاب شد. من فکر کردم که در آن کفش ها خیلی باهوش بود. در واقع من فکر می کنم هنگام پرتاب آنها، ارتفاع پاشنه من حدود 12 پا افزایش یافته است. در حقیقت، من از آن کفش ها جهنم را پوشیدم. من آنها را تا زمانی که تنها در سمت چپ پایین بود، سبک Fred Flintstone ندیده بودم. سپس من هنوز آنها را کمی طولانی تر پوشیدم.

iMac و Macbook تعمیرات

iSmash خدمات تعمیر اعتماد برای لپ تاپ، مک و تعمیر کامپیوتر است. همه فروشگاه های ما تکنسین های اختصاص یافته ای هستند که متخصص در تشخیص و تعمیر دستگاه شما هستند.

ما مک و تعمیرات کامپیوتر شامل؛ جایگزینی صفحه نمایش شیشه ای، تشخیص باتری، تشخیص پورت شارژ، بازیابی اطلاعات، تعویض فن، تشخیص گرافیک کارت، سخت افزار، تعمیر صفحه کلید، تعمیرات ال سی دی، تشخیص آسیب مایع، جایگزینی مادربرد، بازسازی سیستم عامل، تعمیر لمسی و بسیاری دیگر.

ضمانتنامه

تمام قطعات و کار ما با یک ضمانت رایگان 3 ماهه در دستگاه های کامپیوتری که ما تعمیر می کنند پوشش داده می شود. اگر دستگاه شما هر گونه تعمیر پس از پست، لطفا دریغ نکنید برای بازگشت به هر فروشگاه iSmash برای تشخیص رایگان. ضمانت نامه آسیب های تصادفی مانند حذف و خراب شدن صفحه نمایش، آسیب آب و یا تعمیرات انجام شده توسط تعمیرات مجاز غیرمیزان را پوشش نمی دهد.


رزرو در دستگاه مک بوک

ما گزینه های مختلفی برای دریافت دستگاه شما به ما ارائه می دهیم. در صورتی که قرار ملاقات را آنلاین و در یک فروشگاه رزرو کنید، یک بسته پستی برای تحویل امن و ایمن به مرکز تعمیرات ما را سفارش دهید، یک تکنسین را مستقیما به دفتر خود بفرستید یا تحویل پستی به iSmash خودتان را ترتیب دهید.

خدمات و ضمانت مک بوک macbook

تکنسین های فنی مک بوک

ما در 9 سال کسب و کار کرده ایم و 20،000+ مشتری در سراسر کشور خدمات رسانی کرده ایم. تیم ما از تکنسین های آموزش دیده حصول اطمینان از اینکه شما تنها به سریعترین و کارآمدترین، بلکه برای حل مسئله درازمدت، دست خواهید یافت.

خدمات سریع

ما می دانیم که دستگاه اپل برای شما مهم است. به همین دلیل است که ما قصد داریم که اکثر مشکلات صفحه نمایش، باطری، شارژر و سوکت های هدفون را در کوتاهترین زمان ممکن حل کنیم. این بین 30 دقیقه تا دو ساعت متغیر است.

قطعات کيفي

ما افتخار می دهیم که رابطه ما با تامین کنندگان ما در طول سال ها ساخته شده است. این امر ما را قادر به تهیه قطعات با کیفیت بالا و واقعی و یا قطعات جایگزین کرده است، به ما اجازه می دهد بهترین خدمات تعمیر Macbook را به شما ارائه دهیم.

100٪ شفافیت

ما به طور رسمی قسم می خوریم که همیشه به شما بگویند چرا دستگاه شما به هیچ وجه خوب نیست. بدون تعاریف مشکل مبهم - ما به شما در مورد موضوع دقیق به شما اطلاع خواهیم داد، و اگر قابل اجرا باشد، آن بخش قبل از اینکه مشکل را حل کند، نقص داشته باشد.

تعمیرات مک برای شهرستان ها

تعمیرات تخصصی مک بوک

حل مشکل آب خوردگی مک بوک

مشکل خاموش شدن مک بوک

تعمیر کیبورد مک بوک

تعمیر باطری مک بوک

جهت انواع تعمیرات تخصصی مک بوک و استعلام هزینه با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید : ---