دلیل روشن نشدن سرفیس پرو ۴ | مشکل خاموش شدن ناگهانی سرفیس

  • نویسنده : دلیل روشن نشدن سرفیس
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398
  • 0 کامنت

دلیل روشن نشدن سرفیس

مشکل روشن نشدن سرفیس

دلیل روشن نشدن و خاموشی سرفیس یکی از مشکلات شایع کاربران سرفیس surface ماکروسافت در مدل های پرو ۳ و مدل پرو ۴ سرفیس می باشد

ماکروسافت این مورد به صورت رسمی در قالب یک خبر اعلام کرده است که این مشکل در سرفیس ها وجود دارد و مورد حل مشکل داغ شدن سرفیس پرو ۴ و پرو ۳ در مطلب افزوده است

این مشکلات اعم از روشن نشدن و خاموش سرفیس و یا داغ شدن سرفیس عمدتا مشکل سخت افزاری از برد سرفیس یا سی پی یو سرفیس و یا مدار تغذیه برق سرفیس می باشد

در برخی راه حل ها می توانید به صورت نرم افزاری تا حد امکان این مورد داغ کردن سرفیس را کاهش دهید و از نرم افزار های بهینه سازی رم و سی پی پو و برنامه ها استفاده کنیم


عیب یابی سرفیس در خاموش شدن

این مشکل نسل چهارم از Microsoft Surface Pro است.

Surface Pro 4 هنگامی که دکمه Power فشار داده می شود پاسخ نمی دهد
اگر سعی کردید روی Surface Pro 4 خود را امتحان کنید، این مشکل می تواند به دلایل متعددی از جمله در حالت خواب یا داشتن باتری کم باشد.

سیم برق شکسته
سیم برق را جایگزین کنید

اگر چراغ LED در نوک سیم برق روشن نمی شود زمانی که Surface Pro 4 به یک خروجی متصل شده باشد، ممکن است با سیم خود مشکل داشته باشد. در آن صورت شما باید آن را جایگزین کنید.

Surface Pro در حالت Sleep خاموش نخواهد شد
مرحله 1. نیروی راه اندازی مجدد

حداقل 30 ثانیه فشار دکمه برق را در دستگاه خود نگه دارید و سپس آن را آزاد کنید. یکبار فشار دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا دستگاه دوباره روشن شود.

اگر این کار نمی کند، به مرحله 2 بروید.

مرحله 2. دو دکمه خاموش شدن

دکمه قدرت را برای 30 ثانیه نگه دارید و سپس آن را آزاد کنید. دکمه برق دستگاه و دکمه افزایش حجم آن را حداقل 15 ثانیه نگه دارید و بعد از آن بروید. 10 ثانیه صبر کنید و سپس دکمه روشن / خاموش را برای شروع دستگاه فشار دهید.

مرحله 3. دکمه قدرت را عوض کنید

اگر مراحل فوق کار نکند، ممکن است یک دکمه قدرتمند یا کلید قطع برق داشته باشید.

دکمه را فشار دهید و آزمایش کنید تا ببینید آیا Surface Pro روشن است یا خیر.


سرفیس مایکروسافت روشن نمی شود یا مسائل عجیب و غریب، چه کاری می توان انجام دهد؟
همه کاربران Surface Pro می دانند که چگونه دستگاه سرفیس خود را مجددا راه اندازی کنند. دکمه قدرت را برای مدت 30 ثانیه فشار داده و نگه دارید و سپس آن را آزاد کنید. این خاموش بودن عادی است. شما آن را دوباره فشار دهید تا آن را دوباره راه اندازی کنید.در خاموش کردن طبیعی (از ویندوز و یا با فشار دادن دکمه قدرت)، جلسه هسته در حالت خواب است. این به عنوان Hybrid Boot شناخته می شود. در این حالت، جلسه هسته بسته نشده است، اما در حالت خواب است. این فایل داده "kernel only" در مقایسه با فایل نرمال Hibernate کوچکتر است.

با این حال اگر Surface خود را خاموش کرده و آن را روشن نکنید یا مسائل خود را حل نکنید، پس از زیر، سخت افزار را بازنشانی کرده و دستگاه خود را به طور کامل راه اندازی مجدد کنید.

شما باید دستگاه را کاملا خاموش کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید با انجام انجام آنچه که به عنوان Surface Pro دو دکمه خاموش است. این فرایند تضمین می کند که اطمینان حاصل شود که سطح به طور کامل خاموش می شود.

برای انجام این کار، دکمه ضبط صدا و دکمه برق را در Surface خود در 15 ثانیه نگه دارید و سپس هر دو را آزاد کنید. صفحه نمایش ممکن است آرم Surface را فلاش کند، اما به یاد داشته باشید که دکمه ها را برای 15 ثانیه نگه دارید.
نکته: این فقط برای قرص Surface Pro استفاده می شود. از این روند در Surface RT یا Surface 2 استفاده نکنید.


راه حل مشکل خاموش شدن ناگهانی سرفیس


مشکل خاموش شدن و داغ شدن سرفیس پرو


نرم افزار Surface Pro خاموش شدن تصادفی سرفیس و مشکلات خواب ناگهانی زمستانی: مایکروسافت به آن نگاه می کند
دستگاه های مایکروسافت سطحی در گذشته از حالت خوابیدن خاموشی سرفیس به صورت تصادفی رنج می برند و به نظر می رسد Surface Pro جدید متفاوت نیست.

هر دو Surface Pro 3 و Surface Pro 4 مشکلات زیستی باتری داشتند که مایکروسافت با رفع رم و سیستم عامل آن را حل کرد. در حال حاضر به نظر می رسد که آخرین Surface Pro باعث می شود که کاربران برخی از مسائل مشابه، به طور تصادفی خاموش و یا خواب زمستانی.

2017 Surface Pro به طور تصادفی خواب آلودگی یا خاموش شدن
صاحبان ناخوشایند Surface Pro به انجمن مایکروسافت انجمن مراجعه کردند تا شکایات مربوط به سوالات تصادفی خاموش یا خواب زمستانی را که ظاهرا می تواند منجر به از دست رفتن بعضی از داده ها نیز شود.

"به هر دلیلی سطح Surface من خاموش است به طور تصادفی. من تنظیمات و چند چیز دیگر را چک کنید، اما آن را هنوز هم به طور تصادفی قطع بدون هشدار،" یک کاربر می نویسد. "من به خاطر آن، برخی از کارهای مدرسهام را از دست می دهم. آیا کسی دیگر این مشکل را دارد؟"

تقریبا 300 کاربر دیگر به موضوع پاسخ دادند و به نظر می رسد که این مسئله بر روی بسیاری دیگر تاثیر می گذارد، هرچند مایکروسافت می گوید تنها تعداد کمی از کاربران را تحت تاثیر قرار می دهد. این شرکت همچنین می گوید که دستگاه های Surface Pro آسیب دیده اند و در حال خاموش شدن نیستند. کاربران گزارش در غیر این صورت، و مایکروسافت می گوید که این موضوع را بررسی خواهد کرد.

مایکروسافت تحقیق در مورد سربار تصادفی خاموش شدن
یک کارمند مایکروسافت می گوید: "ما از یک گروه کوچک از مشتریان خبر می دهیم که یک سناریو با Surface Pro جدید خود را معرفی می کنند که در آن دستگاه به طور غریزی به حالت تعلیق درآمده است. ما در حال بررسی این موضوع هستیم."

راه حل مشکل داغ شدن سرفیس پرو ۴صدها نفر از مشتریان می گویند که چنین مسائلی را تجربه می کنند نشان می دهد که مشکل ممکن است به همان اندازه محدود باشد که مایکروسافت می گوید و به نظر می رسد Surface Pro گاهی اوقات حتی زمانی که در حال استفاده است خاموش می شود.

وبلاگ نویس پلستر Thurrott می گوید که این مسئله را از دست ندهد، بنابراین به نظر می رسد که این مسئله فقط به برخی از کاربران Surface Pro تاثیر می گذارد. با این وجود، این یک مسئله قابلیت اطمینان ناامید کننده است که در غیر این صورت یک دستگاه بزرگ با ویژگی های قدرتمند و ویژگی های همه جانبه است.

این شرکت هنوز در حال بررسی این موضوع است، بنابراین هیچ جزئیات و جزئیات بیشتری در این لحظه وجود ندارد. مایکروسافت پس از اتمام تحقیقات خود، اطلاعات بیشتر و همچنین یک راه حل را ارائه می دهد.

از تاریخ 7/14، رفع این مسئله آزمایش کامل شده است و اکنون در حال انجام است، لطفا به روزرسانی Surface Pro خود را از طریق Windows Update برای دریافت آخرین دانلود دریافت کنید. شما می توانید این اصلاح را با چک کردن تنظیمات> به روز رسانی و امنیت> ویندوز به روز رسانی بدست آورید

صفحه Update Surface Pro Update با جزئیات این نسخه به روز می شود و بروزرسانی نیز در صفحه ی Surface Pro Drivers و Firmware به عنوان بخشی از بسته ی نصب MSI موجود برای دانلود در دسترس است.

داغ شدن سرفیس در سایت های خارجی به صورت واضح توضیح داده نشده و هنوز راه حلی برای این کار به صورت نرم افزاری وجود ندارد جز همان مورد اول مطلب راجب بهینه سازی نرم افزار ها و رم و سی پی یو برا داغی سرفیس ولی به صورت سخت افزاری در برد کاملا قابل حل هست

تعویض ال سی دی و تاچ سرفیس پرو

دلایل روشن نشدن سرفیس

عیب یابی و مشکل سرفیس پرو

تعمیر فوری سرفیس

دوره آموزش تعمیرات سرفیس

جهت تعمیر مشکل داغ شدن سرفیس و خاموش شدن سرفیس با کارشناسان ما در تماس باشید : 09357163016