باتری سرفیس | باطری سرفیس پرو ۳ | قیمت باتری سرفیس پرو ۴

  • نویسنده : باتری سرفیس
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398
  • 0 کامنت

باتری سرفیس پرو

باتری سرفیس پرو۴


تعمیر باتری سرفیس پرو ۳ و پرو ۴ با مدل های مختلف موجود در بازار با نازلترین قیمت جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید : ----

باتری سرفیس surface pro 3

وقتی مایکروسافت Surface Pro 3 را راه اندازی کرد، به سخت افزار افتخار می کرد. این سختافزار به طور کلی به خوبی دریافت شد، با بررسیهایی که از راه پلت فرم در طول زمان در حال تکامل است. VP Surface VP Panos Pinay یک Reddit AMA انجام داد که در آن او قول داد که مایکروسافت "باتری بزرگ را در این محصول ساخته است." اگر باتری نتواند انجام دهد، مایکروسافت وعده داده است که مایکروسافت در صورت وقوع شکست در طول مدت گارانتی، آن را جایگزین کند. اگر باتری در خارج از دوره گارانتی شکست خورد، "با پشتیبانی مایکروسافت تماس بگیرید و ترتیب جایگزینی باتری را بدهید. هزینه آن 200 دلار است. "

به گزارش InfoWorld، مایکروسافت این قول را نداشته و رفتار شرکتی برخی از صاحبان Surface Pro 3 را خشمگین کرده است. مشکل با یک بار دیگر با باتری Surface Pro 3 است. در اوایل امسال، MS یک تعمیر برای مشتریان با سیم باتری Simplo که کاهش بار ناگهانی در زمان شارژ را دیده بود. در حال حاضر، برخی از مشتریان LG در حال دیدن مسائل مشابه هستند - و پاسخ مایکروسافت شده است به اتهام مردم صدها دلار برای دستگاه های refurb با 60 روز ضمانت نامه و بدون تضمین که آنها را از دقیقا همان مشکل رنج می برد.

این سناریو دقیقا همان چیزی است که کالیبراسیون کاربر reddit در تلاش برای جلوگیری از دو سال قبل، زمانی که نوشت:

من یک Surface Pro اصلی دارم، و شکایت من با شماره یک این است که وقتی که باتری متوقف نگه داشتن شارژ در دو سال گذشته، تنها گزینه من این است که کل دستگاه جایگزین مایکروسافت برای 450 دلار ... آیا این هنوز با Surface Pro 3؟

Surface Pro 3 باطری

تیم Surface پاسخ داد:

به خلاصه: ما باتری بزرگ را در محصول ساخته ایم (جزئیات بیشتر). اگر باتری نتواند در طول مدت ضمانت، باتری را جایگزین کنیم. اگر باتری پس از مدت زمان ضمانت نتواند، شما با پشتیبانی مایکروسافت تماس بگیرید و ترتیب جایگزینی باتری را بدهید. هزینه آن 200 دلار می باشد.

خوب، در حال حاضر باتری ها ناکام هستند (موضوع اصلی در انجمن پاسخگویی مایکروسافت 135 صفحه طول می کشد)، و پاسخ مایکروسافت دقیقا مخالف آنچه تیم Surface در آن زمان اشاره کرد. Pinay در مورد مشکل در توییتر صحبت نکرده است، اما این نوع مسئله می تواند طول عمر درخواست تجدید نظر در سطح زمین را خدشه دار کند. با وجود حرکت به سمت مسئله Simplo، MS حتی اعلام نکرده است که آیا مشکل LG در رادار وجود دارد - و مشتریان با باتری های شکست خورده می گویند که تنها گزینه آن ها 450 دلار برای یک واحد رفوردرنگ است.

به نظر می رسد یکی از بهترین روش ها برای کشتن پایگاه مشتریان ما است که ما تا به حال شنیده ایم، و مشتریان shafted قطعا به نظر می رسد از وضعیت فعلی خوشحال نیست. بیا، مایکروسافت هنگامی که مدیر توسعه سطوح برجسته به مشتریان می گوید که می توانند باتری های جایگزین را برای 200 دلار از گارانتی خریداری کنند، آیا فکر نمی کنید که تعهد دارید که این بیانیه را به دست آورید - حداقل اگر می خواهید مشتریان را حفظ کنید؟

خوشحال با باتری سرفیس Surface Pro 3 شما؟ خوب، در اینجا یک تنظیم است که شارژ را به نصف کاهش می دهد

مایکروسافت سیستم عامل را برای کیوسک ها و کاربران که سیم برق را دوست دارند، تنظیم می کند

توسط Richard Speed 10 اکتبر 2018 ساعت 15:24 21 نظر Reg توضیح SHARE ▼


قیمت باطری سرفیس پرو

قیمت باتری سرفیس پرو

مایکروسافت با سر و صدا با تنظیمات Battery Level سر و کار دارد.

ترس نیست، با این حال. نیشگون گرفتن این است که کاربران اجازه می دهد که در هنگام اتصال یک سطح به میزان شارژ یک باتری محدود شوند. تنظیم، به نام "فعال کردن حالت محدودیت باتری" و پنهان در پیکربندی بوت از تنظیمات UEFI Surface یک گزینه برای محدود کردن fondleslab به حداکثر هزینه 50 درصد.

این تنظیم تنها برای سناریوهایی که باطری Surface Pro به طور مداوم به یک منبع تغذیه متصل می شود توصیه می شود - "تمام روز" به عنوان مایکروسافت قرار داده است، مانند در یک وضعیت کیوسک و یا شاید به طور دائمی در یک اسکله دسکتاپ.

مایکروسافت گفت که این شارژ ثابت می تواند به طول عمر باتری حتی با آنچه که آن را به عنوان "روش الگوریتمی" که شارژ باتری آن را توصیف می کند، زیان آور است. روشی که بدیهی است کار نمی کند اگر شما چیزی را که در آن قرار گرفته اید را ترک کنید.

این دوست عزیز دیگر از استفاده از کیوسک، iPad، شامل یک ویژگی در iOS 11.3 است که مانیتور اسلب را برای استفاده در موقعیت های مشابه و ساعت را کاهش می دهد کل هزینه مربوطه. برای جلوگیری از هشدار کاربر، هنوز دستگاه را به طور کامل شارژ می کند و هنگامی که قطع شده است، دوباره برگشت می شود.

البته، اپل مشکالت باتری خود را دارد.

صاحبان باتری Surface Pro 3 به دست الگوریتم های باتری مایکروسافت رنج می برند. ابتدا در ماه ژوئیه 2016، ظرفیت کاهش ظرفیت باور نکردنی وجود داشت، جایی که تلاش برای از کار انداختن قدرت برای چند دقیقه بیشتر باعث خاموش شدن سریع می شود. سپس مشکل باتری باطری جادویی ناشی از اکتبر 2016 وجود داشت که نشان می دهد باتری های LGC از تمام هزینه ها اجتناب می کنند و یا به سادگی ناپدید می شوند. ردموند در ابتدا سعی کرد هزینه برای جایگزینی باتری را قبل از اینکه مشکل را با به روزرسانی نرم افزار ثابت حل کند، استخراج کرد.

تقریبا دو سال از آخرین رویداد تقریبا دو سال است، بنابراین به نظر می رسد که زمان برای مایکروسافت با استفاده از باتری مجدد باشد.

سیستم عامل جدید محدودیت شارژ جدید فقط برای Surface Pro 3 نیست. 3، Pro 4، Book، Laptop و Go همه تنظیمات جدید را دریافت می کنند (هرچند که از کتاب Surface به عنوان یک دستگاه کیوسک فراتر می رود). نحوه دسترسی به گزارش باتری Surface گزارش باتری اجازه می دهد تا شما را بیشتر در مورد اطلاعات مربوط به باتری Surface خود و سابقه استفاده بیشتر بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تولید و دسترسی به این گزارش به ادامه مطلب بروید. در سیستم ویندوز، یک ابزار قدرتمند مدیریت قدرت وجود دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد اطلاعات و رفتار باتری خود در طول زمان کسب کنید. گزارش "گزارش باتری" نامیده می شود و شامل اطلاعات زیر می شود: اطلاعات پایه کامپیوتر و سیستم عامل باتری های نصب شده - اطالعات مربوط به هر باتری نصب شده در حال حاضر استفاده اخیر - وضعیت قدرت در 3 روز گذشته مصرف باتری - تخلیه باطری در 3 روز گذشته تاریخ استفاده - تاریخ استفاده از سیستم در AC و باتری تاریخچه ظرفیت باتری - سابقه شارژ باطری سیستم تخمین عمر باتری - برآورد عمر باتری بر اساس تخلیه های مشاهده شده. همچنین ببینید: چگونه عمر باتری خود را با راهنمایی نهایی خود را دو برابر کنید. چگونه برای دسترسی به گزارش باتری؟ برای دسترسی به گزارش باتری، ابتدا باید یک گزارش مربوط به اطلاعات مربوط به باتری فعلی و سابقه استفاده خود را تولید کنید. برای انجام این: راست کلیک بر روی منوی شروع دستورالعمل را انتخاب کنید دستور زیر را تایپ کنید "powercfg / batteryreport" و کلید Enter وارد کنید. این گزارش عمر باتری را تولید می کند و به مکان فعلی شما با یک فایل با نام "battery-report.html" ذخیره می شود. نحوه تولید گزارش باتری حالا شما می توانید گزارش را که در خروجی فرمان بالا قرار دارد مرور و باز کنید. گزارش باتری و محل سکونت این گزارش دارای اطلاعات مهم در مورد وضعیت باتری دستگاه فعلی است. گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به چرخه کامل شارژ چندین بار برای دریافت اطلاعات دقیق تر داشته باشید. این روش برای تمام دستگاه های سطح Surface از جمله ویندوز RT، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 استفاده می شود.

خرید باطری سرفیس پرو

تعمیر باتری  و تعویض باتری سرفیس

عمر باتری سرفیس پرو ۳ و پرو ۴

یکی از زمینه هایی که باتری مایکروسافت سرفیس طی سال های سال بهبود یافته است، جایی که رقبا MacBook و iPad Pro تازه سازی شده اند، طول عمر نیست. در سال جاری، این شرکت توانست طراحی مادربرد خود را کاهش دهد و به این ترتیب باتری 20 درصد بزرگتر را در داخل خود داشته باشد.

همراه با بهینه سازی مصرف انرژی، نسل 7 (نسل کابین) اینتل پردازنده اینتل به ارمغان می آورد، مایکروسافت قول می دهد تا 13 ساعت و 30 دقیقه پخش ویدئو محلی از باطری Surface Pro جدید.

این یک ادعای عالی است و یکی از آن مواردی است که واحد آزمایشی ما نتوانسته است به آن عمل کند. به گفته این شرکت، براساس آزمایشات ما از باتری مدل قبلی، بدون شک پیشرفت قابل ملاحظه ای است.

نتایج آزمایش PCMark 8 Battery Life و TechRadar در 24 و 32 درصد بیشتر از مدل قبلی در 4 ساعت و 3 دقیقه و به ترتیب 6 ساعت و 58 دقیقه بود. iPad Pro برای بین 6 تا 7 ساعت استفاده شده است.

اگرچه اعداد زیر وعده مایکروسافت هستند، نکته این است که ما بر اساس نتایج خودمان پیشرفت قابل توجهی می بینیم و این به اندازه کافی برای ما است که طراحان و مهندسان مایکروسافت را برای انجام این کار تحسین کنیم.


تعویض ال سی دی و تاچ سرفیس پرو

دلایل روشن نشدن سرفیس

عیب یابی و مشکل سرفیس پرو

تعمیر فوری سرفیس

دوره آموزش تعمیرات سرفیس