تعمیرات مک بوک در گروه تعمیر با گارانتی و سرویس macbook

  • نویسنده : علی
  • یک شنبه 28 بهمن 1397
  • 0 کامنت

تعمیرات تخصصی مک بوک در گروه تعمیر با تخفیف ویژه

سرویس و تعمیر مک بوک macbook


تعمیرات مک بوک دلیلی که مک بوک شما را مجددا راه اندازی می کند و نحوه رفع آن را بررسی می کند


توسط Tyler Lacoma - ارسال شده در تاریخ 9 دسامبر 2018 6:00 AM PST
آیا مک خود را به طور ناگهانی راه اندازی مجدد برای به ظاهر هیچ دلیلی؟ این فوق العاده خسته کننده است به عقب بر گردیم به کامپیوتر شما، تنها برای پیدا کردن آن به طور اسرار آمیز بسته و راه اندازی مجدد. اگر مسائل راه اندازی مجدد به اندازه کافی بد می شوند، می توانند مانع از استفاده کامل از مک شما شوند، بنابراین یافتن راه حلی یک اولویت مهم است. در اینجا علل رایج مسائل مربوط به راه اندازی مجدد و مواردی است که باید انجام دهید.

توجه: در صورت امکان، در هنگام اجرای این مشکل راه اندازی مجدد، تنظیمات MacOS و داده های ارزشمند خود را در یک درایو خارجی ذخیره کنید. گاهی اوقات راه حل ها نیاز به پاک کردن کامپیوتر شما و یا اقدامات دیگری است که هر اطلاعات ذخیره شده محلی را از دست می دهند. بنابراین، قبل از شروع مشکلات عمیق، اطمینان حاصل کنید که داده های شما امن هستند.

MACOS به روز نشده است
Macbook Air (2018) نقد
رایلی جوان / روند دیجیتال
گاهی اوقات یک بروزرسانی MacOS به دست رفته یا یک نقص به روز رسانی می تواند مشکلات خود را با تنظیمات Mac و روند به روز رسانی ایجاد کند. این اشتباه Mac شماست و می تواند منجر به راه اندازی مجدد مکرر و مسائل دیگر شود. ساده ترین راه برای حل همه این مسائل این است که همه به روز رسانی های موجود برای MacOS که مدل مک شما با آن سازگار است نصب کنید. ممکن است مجبور شوید چندین بار دیگر مجددا راه اندازی مجدد کنید - این درست است! فقط مک خود را از طریق همه تغییرات نرم افزار مهم کار می کند.

اگر نتوانید آخرین نرم افزار MacOS را نصب کنید زیرا مدل Mac شما خیلی قدیمی است (به عنوان مثال یک مدل از سال 2010 ممکن است قادر به پردازش آخرین به روز رسانی های سیستم عامل نباشد)، پس باید ارتقاء سخت افزاری در آینده را برای عملکرد بهتر در نظر بگیرید.

SOFTWARE شما سبب خطا می شود
مشکل MacOS Restart
گاهی اوقات، برنامه ها و برنامه هایی که روی MacOS بارگیری می کنید ممکن است مشکلی ایجاد کنند. این اتفاق می افتد زمانی که نرم افزار یک مشکل جدی و غیر قابل حل را برطرف می کند و مک شما می گوید "به نظر می رسد که این اتفاق نمی افتد و من باید ASAP را دوباره راه اندازی کنم!" شما می توانید یک وحشت هسته ای اتفاق بیافتد زیرا شما در حال راه اندازی مجدد یک پیغام را می بینید که چیزی شبیه آن را می گوید: "رایانه شما به دلیل مشکلی دوباره راه اندازی شد."

وحشت هسته همیشه به این معنی نیست که با کامپیوتر شما چیزی غیرقابل برگشتی است، اما به این معناست که شما ممکن است نیاز به تغییراتی داشته باشید. این امر به ویژه اگر نرم افزار اخیر باعث ایجاد مشکل باشد. اول، به پیام پنجره نگاه کنید و ببینید آیا گزینه ای برای نگاه کردن به دکمه "اطلاعات بیشتر ..." وجود دارد. این به طور متوسط به کاربر متوسط نمی گوید، اما گاهی اوقات جزئیات مشکل نشان دهنده نام نرم افزاری است که موجب مشکل می شود، بنابراین شما می دانید کجا نگاه کنید.

ابتدا ببینید آیا هر نرم افزار شخص ثالث باید مستقل به روز شود. گاهی اوقات این همه طول می کشد تا مشکل را حل کند. اگر این کار نکرد، سعی کنید نرم افزارهای شخص ثالث را کاملا از مک خود پاک کنید و مجددا راه اندازی کنید (ممکن است پیام راه اندازی شما شامل گزینه «انتقال به سطل زباله» برای کمک به این باشد. اگر حذف نرم افزار مشکل را حل کند، اجتناب از دانلود این برنامه خاص، حداقل تا زمانی که یک به روز رسانی می شود. در کنار طرف، حذف نرم افزار غیر ضروری یک راه خوب برای سرعت بخشیدن به مک خود است.

دستگاه های PERIPHERAL شما یک اختلال ایجاد می کنند
این کار در اطراف تبدیل iPad خود را به صفحه نمایش مک مینی
یکی دیگر از علل رایج ناراحتی هسته، یک وسیله جانبی یا محیطی است که به درستی با MacOS کار نمی کند، هر بار که شما سعی می کنید از آن استفاده کنید، ایجاد ناخودآگاه هسته ای (این می تواند بلافاصله پس از ورود به سیستم یا چند دقیقه پس از تبدیل Mac خود، بسته به در مورد وضعیت) خوشبختانه این یک مشکل آسان برای تشخیص است. به سادگی همه چیز متصل به مک خود را حذف کنید - شامل موش ها، صفحه کلید، درایو ها، هر چیزی که به پورت های خود متصل است. به طور کلی، دستگاه های اپل مانند سحر و جادو موس خوب هستند اگر شما نیاز به حداقل یک دستگاه متصل به استفاده از مک خود را. اگر شما می توانید راه اندازی مجدد موفق و مک خود را ادامه می دهد بدون حادثه عمل، پس شما می دانید یکی از لوازم جانبی است که احتمالا در گسل.


یک بار محیط را در یک زمان وصل کنید و آزمایش مک خود را ادامه دهید. اگر محیطی پیدا کنید که باعث خرابی کامپیوتری و راه اندازی مجدد سیستم شود، این مسئله را پیدا کرده اید. بهترین کاری که باید بکنید این است که همه RAM های شخص ثالث را که به Mac آپلود شده اند را حذف کنید و از استفاده از محیطی استفاده نکنید. این غم انگیز است اما درست است

تنظیمات شما نیاز به RESET
خدمات تعمیر مک مک
گاهی اوقات با مک خود اشتباهی در کار نیست، اما تغییر اخیر سبب ایجاد مشکلاتی در هنگام راه اندازی شد که موجب وحشت هسته شد. وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است Mac شما سعی در راه اندازی مجدد آن را داشته باشد. ممکن است حتی به شما اجازه دسترسی به چیزی بیش از صفحه ورود به سیستم را ندهید.

شما اغلب می توانید این مسئله را با تنظیم مجدد تنظیمات سخت افزاری مک انجام دهید. این تغییراتی را که ایجاد کرده اید، مانند صفحه نمایش و یا رفتار باتری را بازخوانی می کند. با این حال، می تواند مشکل شما را نیز حل کند!

ابتدا NVRAM یا PRAM را بازنشانی کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که کلید "گزینه"، "دستور"، "P" و "R" را همزمان با مک خود بازگردانید. کلیدهای پایین را برای حدود 20 ثانیه نگه دارید.

دوم، تنظیم کننده کنترل سیستم شما یا SMC را بازنشانی کنید. چند راه مختلف برای انجام این کار بر اساس نوع مک در نظر گرفته شده است، بنابراین به دنبال دستورالعمل های خاصی برای هر مورد نگاه کنید.

اگر این بازنشانی مشکل شما را حل کند، Mac شما باید خوب باشد.


سرویس ضمانت و گارنتی مک بوک

گارانتی تعمیرات مک بوک


در حال مکافات است و شما باید آن را بازسازی کنید
MacOS Mojave 10.14
گاهی اوقات بازنشستگی جزئی برای حل مشکل کافی نیست. در این موارد، وحشت هسته به طور عمیق در یک سیستم عامل بومی (و گاهی اوقات، حتی مشکلات سخت افزاری) ریشه دارد. در اینجا، بهترین راه برای حل مشکل این است که MacOS را مجددا نصب کنید. خبر خوب این است که اساسا تضمین شده است که هر مشکلی بومی را که موجب وحشت هسته می شود را حل کند. خبر بد این است که اطلاعات شما ممکن است زنده بماند. با نصب مجدد MacOS با استفاده از دستورالعمل های مرتبط، شروع به کار کنید، اما بدون اینکه به طور کامل دیسک را پاک کنید. اگر این کار نمی کند، ممکن است لازم باشد دیسک را پاک کنید تا مشکل را کاملا حل کنید.

اگر شما در معرض نگرانی هسته هستید یا به نظر میرسد هیچ کار نمی کند، با یک فروشگاه محلی اپل تماس بگیرید و برای قرار ملاقات تنظیم کنید. به همین ترتیب، اگر شما از دست دادن اطلاعات ارزشمند خود می ترسید، به یک فروشگاه اپل بازدید کنید و ببینید چه راه حل هایی می تواند شما را با آن تنظیم کند. گاهی اوقات این مسائل راه اندازی مجدد بسیار پیچیده است تا به راحتی با آن برخورد شود، بنابراین کمک حرفه ای ایده خوبی است.

توصیه های ویراستاران
شایع ترین مشکلات آیفون 8 و نحوه رفع آنها
9 مشکلات Wi-Fi و چگونگی رفع آنها
بدترین مشکلات ساعت اپل و نحوه رفع آنها
شایع ترین مشکلات Huawei P20 Pro و نحوه تعمیر آنها
در اینجا برخی از مشکلات رایج AirPods و نحوه رفع آنها وجود دارد


ثابت مک بوک Pro خاموش به طور تصادفی خطا و بازگرداندن تمام داده های از دست رفته

به روز شده در 11 ژانویه 2018 توسط تریسی شاه به آموزش کامپیوتر

خلاصه:
کامپیوتر Mac شما مانند MacBook Pro همیشه بدون علامت به صورت تصادفی خاموش می شود؟ MBP جدید به طور ناگهانی در حالی که فایل ها را کپی می کنید خاموش می شود و نمی دانند چگونه می توانند این مسئله را دوباره از بین ببرند؟ آروم باش. روش های موثر در اینجا آماده شده اند تا به شما در حل این خطا کمک کنند و تمام فایل های از دست رفته را با راحتی در حال حاضر بازگردانید.
راهنما: MBP به طور ناگهانی در حالی که فایل های کپی شده را خاموش می کند، چگونه آن را رفع می کند؟
"Hi there، آیا شما می دانید که هر روش که می تواند مک بوک پرو بدون تعطیل کردن بدون علامت؟ MBP جدید من تعطیل به صورت تصادفی دیروز در حالی که من برخی از فایل ها را از USB من کپی کردم. من چگونه می توانم این مشکل را حل کند هر گونه توصیه برای تعمیر Mac قطعا به طور غیر منتظره خطا چگونه؟ "

آیا مشکلی مشابه در رایانه Mac دارید؟ مک فقط بدون هیچ نشانه ای تعطیل شد؟ چگونه می توان چنین مشکل را حل کرد و همه داده های از دست رفته را بازیابی کرد؟ دیگر نگران نباش در اینجا در اینجا به شما یک روش ثابت سریع برای حل خطا MBP و راه حل های موثر برای جلوگیری از مسایل مشابه در مک خود را دوباره ارائه می دهیم. فقط دنبال کنید و روش را پیدا کنید که اکنون کمک کند.

قسمت 1: تعمیر سریع برای Mac به صورت تصادفی بدون علامت تعطیل شد
هنگامی که شما مک را به طور تصادفی خاموش شدن، بهترین انتخاب است که بلافاصله راه اندازی مجدد و دوباره راه اندازی مجدد. و در اینجا برخی از عملیات شما ممکن است نیاز به انجام اول:

Press Command-Option-Escape را فشار دهید تا برنامه های کاربردی را خاموش کنید که پاسخ نمی دهند؛
Sleep را از منوی اپل انتخاب کنید تا Mac را به حالت خواب بیاورید، پس از خواب در حالت خواب، کامپیوتر را بیدار کنید؛
با انتخاب Restart از منوی Apple، از Mac دوباره راه اندازی کنید؛
با کلیک کردن روی Shut Down از منوی Apple، Mac را بردارید؛
اگر مک پاسخ ندهد، مک را متوقف کنید تا با فشار دادن کلید Power 10 ثانیه خاموش شود. (این همه فایل های شما را پاک می کند.)
قسمت 2. تمام فایل های از دست رفته را بر روی مک بازیابی کنید
اگر بعضی از داده ها را بعد از راه اندازی مجدد Mac از دست داده اید یا فایل هایی که کپی کرده اید وقتی MBP به طور ناگهانی خاموش می شود، مرحله دوم شما بازگرداندن فایل های از دست رفته است. در اینجا ما می خواهیم توصیه کنیم نرم افزار بازیابی اطلاعات مک آسان و موثر را امتحان کنید - EaseUS Data Recovery Wizard برای Mac که برای بازگرداندن همه اطلاعات از دست رفته Mac به دلایل مختلف پشتیبانی می کند.

 دانلود برای مک دانلود برای کامپیوتر
شما می توانید آن را دانلود کنید، دنبال کنید و مراجعه کنید برای بازگرداندن فایل های از دست رفته در هارد دیسک مک در حال حاضر.

بخش 3. راه حل کامل برای تعمیر Mac خاتمه خطا
شما می توانید انتخاب کنید یک یا دو روش برای حل مشکل خود را انتخاب کنید:

روش 1. به روز رسانی به macOS سیرا 10.12.2

این روش به طور رسمی توسط اپل ارائه شده است تا Mac را خاتمه دهد یا خطای مفقود شود. شما می توانید به طور مستقیم MacOS Sierra 10.12.2 را از رایانه Mac خود به روز کنید و یا MacOS Sierra 10.12.2 را دانلود کرده و در رایانه Mac خود نصب کنید. اگر آخرین آپدیت جدیدی در Mac نداشته باشید، زیر مراحل ممکن است به شما کمک کند macOS Sierra 10.12.2 را دریافت کنید:

به developer.apple.com بروید> Tab Develop> بر روی Downloads کلیک کنید
با حساب توسعه برنامه خود وارد شوید> به پایین بروید و روی دکمه دانلود برای macOS Sierra 10.12.2 کلیک کنید؛
با استفاده از حساب کاربری توسعه دهنده وارد شوید - نام کاربری و رمز عبور> کلیک کنید Redeem برای دانلود بتا در Mac خود.
اما یکی دیگر از مواردی که باید به یاد داشته باشید این است که پشتیبان گیری از اطلاعات مهم را پیش از آن انجام دهیم، بنابراین برای جلوگیری از مسئله از دست دادن اطلاعات دوم.

روش 2. تنظیم مجدد SMC (کنترل کننده سیستم مدیریت)

اگر خمیر را نمی توان برداشت، زیر مراحل زیر را دنبال کنید تا SMC را ببندید:

Mac را خاموش کنید> آداپتور برق MagSafe / USB-C را به یک منبع برق و مک خود وصل کنید.
Shift-Control-Option را فشار دهید و همزمان دکمه قدرت را فشار دهید.
تمام کلید را باز کنید، دوباره دکمه قدرت را فشار دهید تا Mac را روشن کنید.
اگر باتری قابل جابجایی است، مراحل بعدی را دنبال کنید:

Mac را خاموش کنید> آداپتور برق MagSafe را از Mac جدا کنید.
حذف باتری> دکمه روشن / خاموش را 5 ثانیه فشار دهید و نگه دارید.
باتری مجدد و MagSafe آداپتور برق> دکمه قدرت را برای روشن کردن مک کنید.
مراحل بازنشانی SMC در iMac / Mac mini / Mac pro / Xserve:

Mac را خاموش کنید> سیم برق را جدا کنید و 15 ثانیه صبر کنید.
دوباره سیم برق را وصل کنید و 5 ثانیه صبر کنید> دکمه قدرت را فشار دهید و مک را روشن کنید.
روش 3. از نرم افزار ضد ویروس برای حذف ویروس، ransomware و نظارت بر خمیر به حالت سالم استفاده کنید

گاهی اوقات ویروس ناشناخته یا ransomware ممکن است باعث خاموش بودن خطای غیرمعمول در رایانه Mac شود. شما می توانید نرم افزار ضد ویروس را دانلود و نصب کنید تا اسکن و حذف آنها از مک.
راه دیگر این است که باتری خود را در وضعیت سالم قرار دهید که مرتبا باتری را بررسی می کنید و تنظیمات انرژی صرفه جویی در رایانه را به طور پیش فرض تنظیم کنید.
اگر مشکلات سخت افزاری در مک بوک باشد، همچنین ممکن است با کمک اپل تماس بگیرید.

تعمیرات مک برای شهرستان ها

تعمیرات تخصصی مک بوک

حل مشکل آب خوردگی مک بوک

مشکل خاموش شدن مک بوک

تعمیر کیبورد مک بوک

تعمیر باطری مک بوک

جهت انواع تعمیرات تخصصی مک بوک و استعلام هزینه تعمیر مشکلات مک بوک با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید : -----