ایرپاد مشکی | بلک پاد | سفارش ایرپاد ۲ airpod 2 black |ایرپاد رنگی خاویار

  • نویسنده : ایرپاد مشکی مدل خاویار ۲
  • پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
  • 0 کامنت

ایرپاد مشکی

ایرپاد خاویار caviar airpod

جهت سفارش ایرپاد هر دو موارد فوق و رنگ بندی ایرپاد و رنگ مشکی ایرپاد با تماس بگیرید: 09357163016


ایرپاد پرو مشکی این روزها بازار خیلی داغی دارد که آیا شرکت اپل ایرپاد ۲ را مشکی تولید کرده است یا خیر؟

اگر به صورت خلاصه بخوایم به این سوال جواب بدهیم جواب آن خیر هست ، کمپانی اپل ایرپاد مشکی ندارد و ایر پاد ۲ هم مشکی نیست ،حالا سوال اینجاست که چرا بعضی از ایرپاد های مشکی هست که به آنها بلک پاد اپل هم می گویند

این ایرپاد ها به صورت سفارشی در دبی انجام می شود و به اصطلاح رنگ می شود و با کیفیت و جنس بسیار عالی به طوری انگار خود شرکت اپل اینگونه ساخته می باشد و داستان ایرپاد های مشکی به این صورت هست

در ادامه یک مدل دیگه هم هست که به آن ایرپاد خاویار یعنی مدل خاویار ایرپاد (Caviar Airpod) میگویند که در تصویر فوق مشخص هست

مدل خاویار ایرپاد ۲ مشکی

ایرپاد مشکی | بلک پاد


حال اگر شما علاقه ای به رنگ مشکی ایرپاد دارید ما میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم به دو صورت :


اگر شما خودتان ایرپاد سفید دارید ما میتوانیم با سفارش هامون آن را بفرستیم و پس از ۱۰ روز با رنگ مشکی سفارشی تحویل شما دهیم حالا هم ایرپاد ۲ این قابلیت را دارد هم ایرپاد ۱ و حتی قابل تبدیل به رنگ های دیگر هم می باشد مثلا ایرپاد طلایی ، ایرپاد صورتی و ....

حالت دوم اگر شما ایرپاد ندارید و قصد تهیه آن را دارید ما میتوانیم یک ایرپاد نو با رنگ دلخواه شما به صورت سفارشی به شما تقدیم کنیم


نکته : این سفارش ها اسکین ایرپاد نیست و به صورت سفارشی با دستگاه های مخصوص در دبی رنگ می شود و یک برچسب ایرپاد نیست اگر بخواهید اون مورد هم موجوده و در عکس قابل مشاهده هست

جهت سفارش ایرپاد هر دو موارد فوق و رنگ بندی ایرپاد و رنگ مشکی ایرپاد با تماس بگیرید: 09357163016


ایرپاد ۲ مشکی و ایرپاد رنگی

ایرپاد ۲ رنگی | بلک پاد

اطلاعات محصول ایر پاد
 بررسی اجمالی ایر پاد
جادویی بیشتر از همیشه.
AirPods جدید - همراه با مورد شارژ بی سیم - ارائه تجربه بی سیم هدفون، reimagined. فقط آنها را از جعبه بیرون بکشید و آماده استفاده با آی فون، اپل ساعت، اپل یا مک خودتان باشید.

AirPods پس از نصب ساده یک شیر، مانند سحر و جادو کار می کنند. آنها به صورت خودکار و همیشه متصل هستند. AirPods حتی می توانید حس می کنید زمانی که آنها در گوش شما هستند و مکث زمانی که آنها را حذف کنید.

برای تنظیم صدا، آهنگ را تغییر دهید، تماس بگیرید، یا حتی مسیرها را دریافت کنید، به سادگی «سلام سیری» بگویید و درخواست خود را انجام دهید. شما حق دارید یک یا هر دو AirPod را بپوشید و هنگام گوش دادن به موسیقی یا پادکست ها می توانید دوبار ضربه بزنید یا به جلو بروید.

AirPods خود را به سرعت و به راحتی با شارژ بی سیم شارژ کنید. فقط روی یک متری شارژ سازگار با Qi تنظیم کنید و آن را شارژ کنید. چراغ نشانگر در جلوی جعبه به شما اجازه می دهد تا بدانید که AirPod ها شما شارژ می شوند. و هنگامی که از متری شارژ دور هستید، می توانید از پورت رعد و برق برای شارژ استفاده کنید.

AirPods 5 ساعت در زمان گوش دادن و 3 ساعت در زمان مکالمه صرفه جویی می کند. آنها با توجه به یک پرونده شارژ بی سیم که بیش از 24 ساعت زمان گوش دادن را نگه می دارد، به شما کمک می کند تا با شما در ارتباط باشد. نیاز به یک شارژ سریع؟ فقط 15 دقیقه در مورد به شما می دهد 3 ساعت گوش دادن time4 یا 2 ساعت زمان مکالمه.5

AirPods با استفاده از تراشه هدفون جدید Apple H1، از سنسورهای نوری و شتاب سنج حرکت برای تشخیص زمانی که در گوش شما هستند استفاده می کنند. این که آیا شما از AirPod ها یا فقط یکی استفاده می کنید، تراشه H1 به طور خودکار صدا را هدایت می کند و میکروفون را متصل می کند. و هنگامی که شما در تماس یا صحبت با سیری هستید، یک شتاب سنج تشخیص سخنرانی اضافی با میکروفن پرتوهای شکل دهنده کار می کند تا صدای خارجی را فیلتر کرده و روی صدا صدای شما تمرکز کند.

جهت بازدید محصولات ایرپاد نسل ۲ رنگی اپل برای فروش با رنگهای قرمز و آبی و مشکی به این صفحه مراجعه نمایید
طراحی شده توسط اپل

به طور خودکار روشن، به طور خودکار وصل شده است

راه اندازی آسان برای تمام دستگاه های اپل شما 6

دسترسی سریع به سیری با گفتن "سلام سیری" یا تنظیم دوبار ضربه بزنید

دوبار ضربه بزنید تا پخش شود یا به جلو حرکت کند

به سرعت در مورد پرداخت هزینه

با استفاده از یک ماتریس شارژ سازگار با Qi و یا با اتصال لایتنینگ، می توان با استفاده از سیمکارت بی سیم را شارژ کرد

صوتی و صدایی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا

تعویض بدون درز بین دستگاه ها

جعبه چیست؟
AirPods

مورد شارژ بی سیم

رعد و برق به کابل USB

مشخصات فنی
بلوتوث

بی سیم

وزن
AirPods (هر): 0.14 اونس (4 گرم)

موارد شارژ بی سیم: 1.41 اونس (40 گرم)

ابعاد
AirPods (هر کدام): 0.65 توسط 0.71 به 1.59 اینچ (16.5 توسط 18.0 توسط 40.5 میلی متر)

مورد شارژ بی سیم: 1.74 تا 0.84 توسط 2.11 اینچ (44.3 تا 21.3 به 53.5 میلی متر)

اتصالات
AirPods: بلوتوث

مورد شارژ بی سیم: شارژ از طریق سیم کشی شارژ بی سیم (Qi) یا اتصال رعد و برق

دسترسی
زنده گوش دادن به audio7

سنسورهای هواپیما (هر کدام):
میکروفن های پرتوهای دوگانه

سنسورهای نوری دوگانه

شتاب سنج تشخیص حرکت

شتاب سنج تشخیص گفتار

قدرت
AirPods با شارژ بی سیم مورد: بیش از 24 ساعت گوش دادن، 3 تا 18 ساعت صحبت کردن time8

AirPods (شارژ): تا 5 ساعت گوش دادن، 1 تا 3 ساعت صحبت کردن 2

15 دقیقه در مورد برابر است با 3 ساعت گوش دادن time4 یا تا 2 ساعت صحبت کردن time5

سیستم مورد نیاز
مدل های iPhone، iPad و iPod touch با iOS 12.2 یا بالاتر

مدل های اپل دیده بان با watchOS 5.2 یا بالاتر

مدل های مک با macOS 10.14.4 یا بالاتر

مدل های تلویزیون اپل با tvOS 12.2 یا بالاتر


AirPod های سیاه: کجا هستند؟
چهارشنبه 3 آوریل 2019 11:45 AM PDT توسط آرنولد کیم
بسیاری از منتقدان به راه انداختن جدیدترین AirPod ها، امیدوار بودند که راه اندازی یک گزینه رنگ سیاه برای هدفون های محبوب بی سیم اپل قرار بگیرد.

AirPod های سیاه از زمان راه اندازی AirPod های اصلی در لیست علاقه مندی بسیاری قرار گرفته اند. در واقع، مدل های اولیه توسط طراح مارتین هاجک نشان داد که چه چیزی ممکن است در سال 2016 به نظر برسد.


اولین کلمه واقعی AirPod های سیاه تنها در ماه فوریه از MySmartPrice آمده بود که ادعا می کرد از منابع "قابل اعتماد" شنیده است که AirPod ها جدید با پاسخ بهتر باس، مات پایان می آیند و در هر دو رنگ سفید و مشکی ظاهر می شوند. این گزارش بعدها توسط گزارش اقتصادی روزنامه تایید شد که همچنین پوشش سطحی جدید، شارژ بی سیم و گزینه رنگ سیاه را تایید کرد. با این حال ممکن است این گزارش از گزارش اصلی MySmartPrice تهیه شود.

مشکل این است که شایعات ظاهرا اشتباه بوده و اپل گزینه سیاه را برای AirPod 2019 منتشر نکرده است.

هنوز می خواهید AirPod های سیاه و سفید
اگر همچنان Black AirPod ها را می خواهید، گزینه های شخص ثالث وجود دارد. بیشترین شناخته شده از شرکتی به نام ColorWare است. ColorWare AirPods رنگ سفارشی را ارائه می دهد. برای حق بیمه 40 دلار، هنوز می توانید AirPod های سیاه را که می خواهید دریافت کنید. گرفتن شما باید آنها را از طریق ColorWare خریداری کنید. اگر شما AirPod ها دارید، نمی توانید آنها را توسط شرکت رنگ کنید.

انتشار رسمی
اگر می خواهید گزینه AirPods رسمی منتظر بمانید، باید حداقل تا سال 2020 صبر کنید. حتی پس از آن، مطمئن نیستیم که اپل یک گزینه رنگ سیاه را برای آن مدل ارائه دهد.


به گفته این کمپانی، نام تجاری هدفون Beats Apple اعلام کرده است که مجموعه ای جدید از نرمافزار Powerbeats Pro که بدون سیم استفاده می شود، از تکنولوژی مشابه AirPod ها استفاده می کند. Powerbeats Pro در Black، Ivory، Navy و Moss عرضه می شود که جایگزین های چند رنگی را برای AirPod ها ارائه می دهد.

AirPods سفارشی رنگارنگ سبز شما را می بیند
توسط ED HARDY • 4:20 PM، فوریه 13، 2019

اخبار
 هواپیما خاویار سیاه و سفید
اگر شما مقدار زیادی سبز دارید، مجبور نیستید برای AirPod های سفید قرار گیرید.
عکس: AirPods
اگر شما امیدوار بودید برای یک جفت AirPods در سیاه و سفید و یا قرمز باشد، این روزهای خوش شانس شماست. و شما حتی خوش شانس اگر به دلایلی به شما امیدوار بود که پول زیادی برای آنها بپردازید.
نام تجاری Caviar نام تجاری لوکس اریبون های بی سیم اپل در رنگ های جدید است، اما این قیمت ها بیش از سه برابر قیمت استاندارد است.

Airpods قرمز یا سیاه
شما می توانید نسخه معمولی AirPod های Apple را در هر رنگی که می خواهید داشته باشید، تا زمانی که این رنگ سفید باشد. گزینه های دیگری وجود ندارد.

بنابراین خاویر فرصتی را دید. این جفت های استاندارد AirPod ها را گرفته و آنها را با رنگ های جدید یا سیاه یا قرمز / بورگوندی ارتقاء داده است. موارد شارژ نیز برای رنگ آمیزی دوباره رنگ می شوند. اینها آرم خاویار را در طلای واقعی برای بوت شدن دریافت می کنند.

این همه قیمت این AirPod های رنگارنگ را به 590 دلار افزایش می دهد، از 159 دلار برای یک جفت استاندارد سفید افزایش می یابد. یک نسخه نیز وجود دارد که مورد در فیبر کربن برای 720 دلار پوشیده شده است. آنها امروز می توانند از وب سایت خاویار سفارش داده شوند.
برای روشن شدن، این شرکت روسی از اریگامی های معمولی اپل شروع به کار می کند و آنها را تعمیر می کند. این قابلیت تغییر نمی کند

خاویار مترادف با "بالای سر" است
خاویار بهترین است برای گرفتن تلفن و پوشش آنها را با طلا، مانند 15،000 $ آیفون XS حداکثر. اما آن را متوقف نمی کند، و بسیاری از دستگاه های آن دارای تم ها هستند. یک مدل آیفون 8 وجود دارد که رئیس جمهور ترامپ (3،550 دلار و بالاتر) و یک آیفون مشابه X برای پوتین رئیس جمهور روسیه (4،092 دلار) استقبال می کند.
برخی از پیشنهادات Cavair فقط زیبا هستند. سری عواقب بزرگ آن یک ساعت مکانیکی زرق و برق دار را برای سری iPhone XS (6.570 دلار) اضافه می کند.

AirPods 2 در رنگ جدید می تواند به زودی در کنار AirPower راه اندازی شود
BY ED HARDY • 10:40 AM، فوریه 16، 2019

اخبار
 نسل جدید ایرپاد مشکی داستان های برتر
 AirPods 2 ممکن است چیزی شبیه این مفهوم هنرمند باشد.
AirPods 2 ممکن است چیزی شبیه این مفهوم هنرمند باشد.
عکس: خاویار / فرقه مک
بر اساس یک گزارش متقاعد نشده جدید از آسیا، طراحی AirPods اپل در حال تبدیل شدن به یک نیشگون گرفتن است. یک انتخاب جدید از رنگ و یک پوشش انتظار می رود که این earbuds را سخت تر می کند.
گفته می شود این تازه سازی به انتشار شارژر بی سیم AirPower که انتظار می رود در همان زمان عرضه شود، گره خورده است.


اپل در سال گذشته آمازون AirPod ها را به روزرسانی کرد اما قبل از آنکه AirPower آماده باشد، روزنامه های اقتصادی Daily News چینی را برگزار کرد. این به این دلیل است که گوشواره ها با یک مورد شارژ بی سیم عرضه می شوند.

مجهز به شارژر چند منظوره AirPower برای اولین بار در سال گذشته قرار بود اما توسعه دهندگان ظاهرا مشکلی با گرمای بیش از حد داشتند. پیش بینی می شود اولین محصول هر دو محصول بهار باشد.

ایرپاد ۲ در تمامی رنگ ها در گروه تعمیر عرضه میشود.برای مشاهده مدل های بیشتر  روی لینک پایین کلیک کنید

ایرپاد ۲ رنگی

جهت سفارش ایرپاد ۲ و رنگ ها و رنگ بندی ایرپاد و رنگ مشکی ایرپاد با تماس بگیرید: 09357163016